Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

@TheVengefulOne виждам, че знаеш тайната рецепта :D
Ето пълен списък на подобни сайтове от Клоаката...
 
Re: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

@TheVengefulOne виждам, че знаеш тайната рецепта :D
Ето пълен списък на подобни сайтове от Клоаката...

Списъкът е бая голям. Ини, и теб са те плеснали, бате. Но този от темата, който те копира, не го видях. ;) Чувствай се един вид полъскан. ;)

Не вярвах, че толкова сайтове има в тази област на медийната публицистика. :)
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Засегнатите копиращи започнаха сега масова дезинформация и атаки в фейса и по форуми:

forum...petatakolona.com/viewtopic.php?f=5&t=28

https://www.facebook.com/notes/bori...на-българската-журналистика/10153059357250966

А на тоя келеш гангманг село експерт, ще му кажа да си е..... сума и пъти съм го защитавал в форума и сума и пъти и той ми е спамил по сайтовете.

Завистта на българина няма край. :cry:
 
От: Re: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Това е същия който е и в форума, писна ми вече от завист и занимавки с такива хора братле.
Вече не заслужават вниманието ми, да дерзаят.
Списъкът е бая голям. Ини, и теб са те плеснали, бате. Но този от темата, който те копира, не го видях. ;) Чувствай се един вид полъскан. ;)

Не вярвах, че толкова сайтове има в тази област на медийната публицистика. :)
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Пулицър, не мога да разбера защо трябва да се счита, че е ХАЙ левел това, че си "написал" нещото, което наричаш "системата" си?

p.s. мислех повече да не ти пиша, че видимо не търпиш на критика, ама това си е полезна информация, пък форумът е място за дискусии и обмяна на опит и т.н.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

От теб нищо не искам, просто си гедкай работата и не се занимавай с мен. Гледай си там работата вместо да хейтиш другите до сега можеше да си изкарал някой лев.
Пулицър, не мога да разбера защо трябва да се счита, че е ХАЙ левел това, че си "написал" нещото, което наричаш "системата" си?

p.s. мислех повече да не ти пиша, че видимо не търпиш на критика, ама това си е полезна информация, пък форумът е място за дискусии и обмяна на опит и т.н.
 
Re: От: Re: От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Това е същия който е и в форума, писна ми вече от завист и занимавки с такива хора братле.
Вече не заслужават вниманието ми, да дерзаят.
Да, да бяха ти дали линк поне. На другите са дали, така де, на някои. :)

Хората явно са отделили много време, за да направят тази селекция. Гледам, че листа не е малък, а реално за толкова обширен (и още допълващ се) се иска доста ровене. Само не им се дразни. :) Все пак всеки си гледа от неговата страна. :)
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Аз не хейта, подлагам те на градивна критика, защото орева орталъка, пък сте един дол дренки.
И мен не ме мисли. Изкарвам парите по почтен път, не като теб с имбецилни сайтове. (цитирам не!новините) :)
Ако не можех да правя друго - щях да съм ти конкурент. :)
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Ако не друго, поне на човека ще му олекне, като сподели болката си.

Положението е такова, че пуснеш ли нещо в мрежата, вече е на всички, поне в Бг.

А извън регионалните и международни новини на вестника на града, от където съм са изцяло copy/paste без да се цитира източника.
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Интересно колко е гранта на тая 5-та колона от USA за БГ :D
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Засегнатите копиращи започнаха сега масова дезинформация и атаки в фейса и по форуми:

forum...petatakolona.com/viewtopic.php?f=5&t=28

https://www.facebook.com/notes/bori...на-българската-журналистика/10153059357250966

А на тоя келеш гангманг село експерт, ще му кажа да си е..... сума и пъти съм го защитавал в форума и сума и пъти и той ми е спамил по сайтовете.

Завистта на българина няма край. :cry:

Мисля, че той не влиза тук... или бъркам?
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Различен поглед върху онези списъци
 
От: Поредния мръзелив "Предприемач". Писна ми вече: sosnovini.bg

Само искам да вметна, че новините не са обект на авторски права !

Не е точно така. Обект на авторско право е самото описване на новината.
 

Горе