Продава се: Почна да писва ...

Одобрявате ли идеята ?

  • Да

    Votes: 20 76.9%
  • Не

    Votes: 6 23.1%

  • Общо гласове
    26

cToKaTa

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Постоянно се продават разни сайтове , които автоматично ти лайкват някоя страница във фейсбук или нещо друго правят скрито...
Повечето от уеб администраторите им , не споделят това публично .
Предлагам всеки , който продава някакъв сайт (помия) и има в страниците някакви такива скриптове за лайкове на нещо си - да го споменава изрично в темата си,а ако не го е направил да има някаква санкция(забрана за публикуване на теми 1седмица примерно).
ПИСНА МИ ОТ СПАМ.
 
От: Почна да писва ...

Като ще правим предложения, би било добре в секция продава се да има отделна подсекция за домейни, тъй като подобни теми за едни и същи домейни, които пълнят секцията
не си заслужават и 10те лева платени за регистрацията им
 
От: Почна да писва ...

Постоянно се продават разни сайтове , които автоматично ти лайкват някоя страница във фейсбук или нещо друго правят скрито...
Повечето от уеб администраторите им , не споделят това публично .
Предлагам всеки , който продава някакъв сайт (помия) и има в страниците някакви такива скриптове за лайкове на нещо си - да го споменава изрично в темата си,а ако не го е направил да има някаква санкция(забрана за публикуване на теми 1седмица примерно).
ПИСНА МИ ОТ СПАМ.

Путкрепям бесресерфно
 
От: Почна да писва ...

Всеки разбира спама по различен начин, как точно спамят продавачите, че не разбрах...
 
От: Почна да писва ...

Тази дефиниция може да ср разтегли страшно много, във вестниците и списанията също ти "натрисат" нежелани реклами ама за тях никой не пищи като малко момиченце...
 
От: Почна да писва ...

Постоянно се продават разни сайтове , които автоматично ти лайкват някоя страница във фейсбук или нещо друго правят скрито...
Повечето от уеб администраторите им , не споделят това публично .
Предлагам всеки , който продава някакъв сайт (помия) и има в страниците някакви такива скриптове за лайкове на нещо си - да го споменава изрично в темата си,а ако не го е направил да има някаква санкция(забрана за публикуване на теми 1седмица примерно).
ПИСНА МИ ОТ СПАМ.

Щом ти е писнало явно има съвкупност от конкретни случаи. Ако може малко повече за тях, за да мога и аз да знам от какво да се пазя
 
От: Почна да писва ...

Как ще се опазиш ми кажи ?
Ето ви най-простия пример , който и бездарник може да измисли :

Името на темата ще е "Продавам бизнес уеб сайт , домейн PR 6" за 250лв.
гледаш заглавието и си викаш братлеееее не мога да не цъкна просто
отваряш темата и гледаш url адреса и четеш,че има мн добри посещения , приходи , а и цената на пръв поглед ме устройства и си викаш чаййй го видим тоз сайт е ...
и тогава бясните скриптове почват ...
 
От: Почна да писва ...

То за съжаление вече почти нищо качествено не се продава. Рядкост е да видиш тема за продаване на хубав сайт. Само фейсбук страници и домейни гледам има за продажба...Явно само това се търси.
 
От: Почна да писва ...

То за съжаление вече почти нищо качествено не се продава. Рядкост е да видиш тема за продаване на хубав сайт. Само фейсбук страници и домейни гледам има за продажба...Явно само това се търси.

Не се търси само това ами просто никой не продава стойностни проекти, които носят добри приходи.
 
От: Почна да писва ...

Само тарикати продават, няма нищо ценно
Ама защо да е проблем за администраторите, аз като видя нещо такова и ще му бича червената точка
И ако и друг му бичи червената точка не знам как ще продаде
Досега май се въздържам от негативни репутации, ама специално за това ще ги използвам
 
От: Почна да писва ...

Не се търси само това ами просто никой не продава стойностни проекти, които носят добри приходи.

Ами да, обаче пък като тръгнеш да продаваш нещо сериозно за повечко пари и всички почват да ти обясняват, че струва много по-малко и защо искаш толкова пари и т.н.... Получаваш една тема с десетки коментари за ЛС и цена и много малко реални предложения.
 
От: Почна да писва ...

На мен не ми пречи. Първо защото фейсБоклук не е включен постоянно (и така не може да лайкваш всичко наред). Второ защото не съм налайквал ХИЛЯДИ страници, не съм член на стотици групи и нямам десетки хиляди приятели.
Така много лесно забелязвам кога съм "лайкнал" нещо без да искам. И все пак зависи какви сайтове посещавате. Сериозните не събират така фенове...
А за "обикновените" потребители - може би не им харесва, но ако започнат да си плащат (както за телевизията), няма да се налага използването на подобни методи - дори рекламни банери няма да има.
TV.gif


Против съм идеята :)
 
От: От: Почна да писва ...

На мен не ми пречи. Първо защото фейсБоклук не е включен постоянно (и така не може да лайкваш всичко наред). Второ защото не съм налайквал ХИЛЯДИ страници, не съм член на стотици групи и нямам десетки хиляди приятели.
Така много лесно забелязвам кога съм "лайкнал" нещо без да искам. И все пак зависи какви сайтове посещавате. Сериозните не събират така фенове...
А за "обикновените" потребители - може би не им харесва, но ако започнат да си плащат (както за телевизията), няма да се налага използването на подобни методи - дори рекламни банери няма да има.
TV.gif


Против съм идеята :)

Аргументите ти са като на 15годишно дете , но уважавам мнението ти , че си против :)
 

Горе