Празнични намаления

deffnews

Well-Known Member
Взехте ли си нещо по празниците? По-специално нещо в дигиталната сцена?

Честно казано на мен не ми остана време дори да разгледам дали има нещо на сметка.
 
Аз имах желание за принтер, но май по натам ще да е.
Не знам какъв търсиш но аз в началото на месеца си взех лазерен- чернобял на Brother с wifi. Много съм доволен, принтя от всяко закачено устройство в мрежата, включително имат и апп за телефон. Касетата принти 1500 страници капацитет и е нещо като 25 лв. Супер доволен.

Дилдо с УСБ брои ли се за дигитална придобивка?
Брои се !;)
 
Аз имах желание за принтер, но май по натам ще да е. Ще трябва пак да разгледам темата за принтерите, преди няколко месеца имаше такива тук.

Мога да помогна с избора, когато решиш драскай.
 
Е пусни линк де. :)
Не знам какъв търсиш но аз в началото на месеца си взех лазерен- чернобял на Brother с wifi. Много съм доволен, принтя от всяко закачено устройство в мрежата, включително имат и апп за телефон. Касетата принти 1500 страници капацитет и е нещо като 25 лв. Супер доволен.


Брои се !;)
 
Ти откъде ги купуваш?
В сайта е 44 лв https://www.brother.bg/supplies/laser/toner/tn/tn1090
Напиши в гуглето Brother TN-1090 тонер касета и виж резултатите

От тук съм поръчвал касети, хубаво им е качеството и са 26лв с безплатна доставка



Средна хубост за 14 лв пак с безплатна доставка



Има и китайски за по 10 лв от теб зависи. Не съм ги пробвал

 
Аз имах желание за принтер, но май по натам ще да е. Ще трябва пак да разгледам темата за принтерите, преди няколко месеца имаше такива тук.


Аз си взех такъв кютук, секънд хенд.
Човечеца каза, че нямал място до ПЦ, а не щял да прекарва кабели по стаите и щял да си взима нещо подобно, ма вирелес.
Позачудих му се, щото той си поддържа нетуорк..
Закачих го с едно старо модемче и си бачка от килера, с пцта, таблети, телефони... :)
Най ме радва възможността да си сканирам директно на телефона. Касетите ми струваха повече от машината, ма вече близо година си принтвам(не много активно) и са на половинка.

Иначе някой има ли опит с тия VR каските окулус, мокулус. Малкия иска да се метаверсва (то и аз) ама не знам дали експириънса си заслужава или са още на бейсик ниво.
 
Последно редактирано:
Това си е за принт студио направо. И аз съм кът от към място, та мен това са ми основните проблеми при избора на принтер. Препоръчаният от партитайм ми допада, но и за него трудно ще намеря място, и все пак е най оптималното решение. Бъдещия принцип ще е в килера и от там ще се вадят листите.
 
Аз се интересувам като цяло. Макар, че по-специално от виртуални истории. Програми например. Някъде бях мернал целия графичен пакет на Adobe за под 80 usd, което нещо ме усъмни но после не успях да намеря линка.
Програми, въобще лицензирани продукти с големи намаления. Сериозно бих си взел 1 "лев" от някоя перспективна криптовалута, но там не съм се интересувал.

Мини принтер и аз търсех наскоро, такива неща по 25 лв. няма, преди време имаше.

Чудя се дали да разкарам малко кабели и аз. Обаче не съм фен да е наблъскано с вифи. Абе @$INeed$ щи стигнат ли ватовете за тва нещо?

Иначе съвсем сериозно исках да ми докарат един продукт на Филип морис от Русия. И един на Пажар от зад океана.
В ЕС май сме преебани и от двете страни.
 
Кеде е онзи глиган, който го раздава баш колекционера...
 

Горе