Предлагам: Превеждам, пиша и пренаписвам текстове на английски език

Здравейте, свободна съм за нови поръчки!
 
Здравейте на всички!Искам да препоръчам Ина-лесна комуникация,точна и коректна-не занимава с глупости и излишни въпроси!Препоръчвам горещо!
 
Здравейте на всички!Искам да препоръчам Ина-лесна комуникация,точна и коректна-не занимава с глупости и излишни въпроси!Препоръчвам горещо!
Благодаря ти! С разбрани и позитивни хора лесно се работи.
 
Здравейте, свободна съм за нови поръчки.
 
Вдигам темата
 
Здравей, в подписа ми може да намериш тема в която търся някой за статии на английски на специфични теми. Ако смяташ, че можеш да се справиш и да направиш рисърч по темата, бих се възползвал от твоите отстъпки за по-големи бройки. Пиши ми на лично ако имаш интерес :)
 
Здравей, в подписа ми може да намериш тема в която търся някой за статии на английски на специфични теми. Ако смяташ, че можеш да се справиш и да направиш рисърч по темата, бих се възползвал от твоите отстъпки за по-големи бройки. Пиши ми на лично ако имаш интерес :)
Имате ЛС
 
Ползвах услугите на @Ina Ivanova и съм доволен, със сигурност ще работим занапред заедно :)
Тя пусна ли ти на лично първо, или направо свършихте работата?
 
Тя пусна ли ти на лично първо, или направо свършихте работата?
Моля да простеете някъде другаде, не в темата ми. Ако нямате въпроси свързани с преводи или писане на статии, има достатъчно други секции във форума, където да остроумничите. Хубав ден ☺
 
Здравейте, свободна съм за още няколко поръчки :)
 
Свободна съм за нови поръчки!
 
Здравейте, имам възможност да поема нови поръчки
 
Свободна съм за нови поръчки
 
Повдигам темата
 
Здравейте, съфорумци и Весела Коледа! Имам възможност да поемам нови поръчки!
 
Свободна съм за нови поръчки.
 

Горе