Превод на vBulletin - колко струва?

BuddyLove

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Имам форум и обмислям преминаване към vBulletin. Ще се нуждая от превод на форума и искам да разбера колко пари би ми излезнал?
Ще очаквам оферти въпреки, че отсега казвам, че не обещавам работа, а по-скоро искам да си направя сметка. Работата ще бъде в последствие ако се вземе решение за преминаване към нова платформа.
 
От: Превод на vBulletin - колко струва?

Има доста форуми на vBulletin в българското интернет пространство, които са преведени на български. Помоли учтиво админите на някой от тях или направо самия преводач. Ако си много добър в българския правопис и граматика може да направите сделка. Те ти дават превода, а ти в замяна оправяш всички правописни, граматически и други грешки, които намериш. Текущият превод на vBulletin има нужда от доста корекции.
 
От: Превод на vBulletin - колко струва?

Здравейте,

Имам форум и обмислям преминаване към vBulletin. Ще се нуждая от превод на форума и искам да разбера колко пари би ми излезнал?
Ще очаквам оферти въпреки, че отсега казвам, че не обещавам работа, а по-скоро искам да си направя сметка. Работата ще бъде в последствие ако се вземе решение за преминаване към нова платформа.

От около седмица се занимавам с превода на системата. Превел съм абсолютно всичко (цялата система + администраторския панел) на РАЗБИРАЕМ Български език.
В момента коригирам правописни и синтакстни грешки, както и неправилни фрази. Гарантирам пълен и разбираем превод на системата без нито една правописна или синтаксна грешка, както и неправилна/неразбираема фраза.

Може да избирате м/у:
Превод на системата: 50лв
Превод на системата + превод на администраторския панел: 60лв
Мисля, че цената е приемлива. Като се има в предвид, че ми остават още най-малко три дни работа, а минималния надник на който и да е работник е 10лв - превода трябва да струва около 100лв.

Също така ви предлагам и предварителен преглед на превода. Искам да кажа, че предварително ще инсталирам vBulletin (4.1.1) на моята собствена машина чрез xampp, а вие може да посетите сайта и да видите дали ви харесва превода.

Естествено, ще може да прегледате само превода на системата (без този на администраторския панел) - Съжалявам, но немога да рискувам да си дръпнете xml файла безплатно :)

Повече информация мога да ви предоставя ако се свържете с мен на email:
darthmoon(@)mail.bg или скайп schnitzelland.
Благодаря ви за отделеното време.
 
От: Превод на vBulletin - колко струва?

Бай дъ уей, системата не е ли платена? В тия 60 лв. влизат лиценз + превод? Ако е така е без пари....
 
От: Превод на vBulletin - колко струва?

Бай дъ уей, системата не е ли платена? В тия 60 лв. влизат лиценз + превод? Ако е така е без пари....

Не че нещо, обаче...
99% от хората ползващи vBulletin, всъщност ползват Nulled (безплатни версии на системата).
Аз съм си закупил лиценз за системата от техния сайт за $285 ;)
В тея 60лв влиза само българския превод на системата (XML файла).
 
Последно редактирано:
От: Превод на vBulletin - колко струва?

***
Опа, грешка. Някой модератор да го изтрие това. За друга тема беше
****
А, всъщност не било грешка. Не го трийте. :)
****


Един съвет към darthmoon. В България има доста форуми на vBulletin, но тези на които им пука за грешките в превода вече са се спасили поединично като са си ги поправили сами. Тези на които не им пука няма да ти дадат и един лев, камо ли 60, тъй че трудът ти ще отиде на вятъра. Ще спечелиш повече ако пуснеш превода безплатно с условието да се слага твой линк във футъра на всеки форум. Ако преводът ти е качествен и го обновяваш редовно ще привлечеш форуми с много висок PR и посещения, а това е по-ценно от шейсетте лева, които я ги вземеш, я не.
 
От: Превод на vBulletin - колко струва?

***
Опа, грешка. Някой модератор да го изтрие това. За друга тема беше
****
А, всъщност не било грешка. Не го трийте. :)
****


Един съвет към darthmoon. В България има доста форуми на vBulletin, но тези на които им пука за грешките в превода вече са се спасили поединично като са си ги поправили сами. Тези на които не им пука няма да ти дадат и един лев, камо ли 60, тъй че трудът ти ще отиде на вятъра. Ще спечелиш повече ако пуснеш превода безплатно с условието да се слага твой линк във футъра на всеки форум. Ако преводът ти е качествен и го обновяваш редовно ще привлечеш форуми с много висок PR и посещения, а това е по-ценно от шейсетте лева, които я ги вземеш, я не.

Всъщност, главно превеждам форумната система за моя собствен форум (не за да го продавам), но видях темата и си казах "К'во пък?".
Всеки един сам си решава дали му се дават 60лв за качествен превод или не, но дори и никой да не го купи труда ми няма да отиде на вятъра :)
 
От: Превод на vBulletin - колко струва?

Не че нещо, обаче...
99% от хората ползващи vBulletin, всъщност ползват Nulled (безплатни версии на системата).
Аз съм си закупил лиценз за системата от техния сайт за $285 ;)
В тея 60лв влиза само българския превод на системата (XML файла).

Сори, че се меся, но това означава, че 1% от хората, позващи системата биха си закупили превода.
 
От: Превод на vBulletin - колко струва?

Всъщност, главно превеждам форумната система за моя собствен форум (не за да го продавам), но видях темата и си казах "К'во пък?".
Всеки един сам си решава дали му се дават 60лв за качествен превод или не, но дори и никой да не го купи труда ми няма да отиде на вятъра :)

Там е работата, че има много преводи на vBulletin, но всеки ги пази или само за себе си, или ги дава на приятели. Това е непродуктивно. Има празна ниша, която е перспективна. Има и много български форуми на vBulletin с висок PR и гаден превод. Вече дали ще се възползваш от този факт си е твое решение. :)
 

Горе