Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

uni-web

Well-Known Member
Поради голямото пренаселване на "програмисти" в форума "знаещи" всичко, реших да думна една темичка.

Та сега, предлагам "големите" да се хванем на лекичко задание на някой от форума (нали сте програмисти) и даваме старт, всеки пише квото пише и прави после колегите ще ви дооценят.

Говорим за малък проект не на CMS, защото там не говорим за програмиране, а за ползване на ресурс от други хора.

Та сега единия и другия си помислете и кажете съгласни ли сте и се пускаме по пързалката......
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Човек, писал съм за големи държавни, а в момента частни структури.
1. Няма да ми прави чест да почна да ги размъквам, с плюсовете и минусите. Когато аз съм анонимен - уважавам анонимността и на останалите.
2. Няма да отделя време да търся хостинг, че да доказвам каквото и да било на тоя и оня! Още по-малко да хоствам от нас. Още пък най-малко от служебния комп. Форумите са ми по-скоро развлечение, в реалния живот си имам по-смислени занимания.
Чакам едни технологични времена, правя ремонти из нас, затова кибича в момента тук. Иначе не ме свърта в София-област в това хубаво време!
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Днес май не е петък?
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Аз имам идея за дребен проект, ако се навиете - викайте :)
Но ми се струва, че няма да приемат предизвикателството на уни ...
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Хвърляй, братле аз ще се втурна (тъкмо вече почвам да се съвземам). ;)
Аз имам идея за дребен проект, ако се навиете - викайте :)
Но ми се струва, че няма да приемат предизвикателството на уни ...
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Кой туй Петък ве? Събота и неделя имам най-много работа. До сряда не мога да си седна на задника. (п.с. мускулна треска :lol:)
 
Последно редактирано:
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Аз имам също една идея но ще ви е трудно да направите това което искам...

Искам да ми направите картина на земята както е по снимки т.н. , всеки желаещ да може да си избере място всичко да е отбелязано, примерно континентите, градове , мегаполиси, страните .. да може всичко да се продава по отделно, примерно един иска да купи управлението на България плаща да кажем 100$, и там ще пише неговото име, един иска да купи Лондон, ще плаща , като се цънке да има варианти да се купуват чрез различни методи.. като се добави и някаква страхотна визия, идеята е супер , може ли някой да го направи отвас?
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Ти пък, говорим за малки нещица, не някой да ти направи google earth. :)
Аз имам също една идея но ще ви е трудно да направите това което искам...

Искам да ми направите картина на земята както е по снимки т.н. , всеки желаещ да може да си избере място всичко да е отбелязано, примерно континентите, градове , мегаполиси, страните .. да може всичко да се продава по отделно, примерно един иска да купи управлението на България плаща да кажем 100$, и там ще пише неговото име, един иска да купи Лондон, ще плаща , като се цънке да има варианти да се купуват чрез различни методи.. като се добави и някаква страхотна визия, идеята е супер , може ли някой да го направи отвас?
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Има си готови гейм-енджини, закво ти е да плащаш наново? Купуваш кода и инвестираш в идеята си. Малко непроверено го пиша, но производителите на култовата едно време Unreal - спряха да се занимават с игри, и си продават game-engine.
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Далеч съм от идеята за игрите, и извенете не разбрах че говорите за нещо малко, щот мойта идея май изисква голяма инвестиция и време.
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Ами леко братле, ден два работка, после се тества и се дава приза, но за къстъм система.
Далеч съм от идеята за игрите, и извенете не разбрах че говорите за нещо малко, щот мойта идея май изисква голяма инвестиция и време.
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Далеч съм от идеята за игрите, и извенете не разбрах че говорите за нещо малко, щот мойта идея май изисква голяма инвестиция и време.
На практика само с това съм се занимавал бая години.
И познавам доста народ, дето недооцениха къде са се набутали, и фалираха.
Един чужбински офис ни затварят в момента заради такива неща.
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Давам идеята.
Може и на теория да се напише.

Домейн Х.1 главен, ползващ, видим за потребител. Когато потребителя ходи из страниците на Х1, автоматично да си ходи и на домейн Х2. Когато потребител направи заявка в Х1 да излиза автоматично на Х2.
Заявката да прехвърля към Х3 който разпознава референцията само на Х2. Т.е. Х1 не съществува за Х3.
 
От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

Ко' ми речи ?
Aко си подредиш приоритетите в живота - петък няма да е различен от другите дни. Точно почивните дни са ми най-натоварени. Това рекох.
 
От: От: Предизвикателство: @Rabin, @errorme VS uni-web

:D 10 синвола.
после да дойде eklami otgoogle да направи сео-то...
 

Горе