Предлагам: Предлагаме изработка на онлайн магазини "на лизинг"

и все пак за какви пари бихте го изработили, подобен сайт?
Аз за 0 не се занимавам вече. Казах как сам може да го направиш. Потърси из нета има достатъчно инструкции как става. Ако успееш сам твоят магазин няма да се различава от магазините които биха ти направили 90% от хората тук за ХХХХ лв.
 
Последно редактирано:
това се казва дъмпинг на цените :)
Конкретно тоя сайт е не повече от седмица работа. Даже за 1 ден мога да го нацъкам ако се напъна, а на втория само ще набутам продуктите.

Който мисли че подбивам цените, вредя на пазара и т.н., може да се договори с клиента за 2-3-5к лева и после да ме събконтрактне за 1к. И отново ще имаме работеща и процъфтяваща икономика!
 
Аз за 0 не се занимавам вече. Казах как сам може да го направиш. Потърси из нета има достатъчно инструкции как става. Ако успееш сам твоят магазин намя да се различава от магазините които биха ти направили 90% от хората тук за ХХХХ лв.
Човека пита за цена! Явно не може да се справи с тези “безценни” указания! И не видях кой те кара да работиш за 0, че го споменаваш!
 
Конкретно тоя сайт е не повече от седмица работа. Даже за 1 ден мога да го нацъкам ако се напъна, а на втория само ще набутам продуктите.

Който мисли че подбивам цените, вредя на пазара и т.н., може да се договори с клиента за 2-3-5к лева и после да ме събконтрактне за 1к. И отново ще имаме работеща и процъфтяваща икономика!
ясна е схемата :)


 
Човека пита за цена! Явно не може да се справи с тези “безценни” указания! И не видях кой те кара да работиш за 0, че го споменаваш!
Ми такава е цената 0. А да не говорим, че хостинг доставчика му вероятно има сайт билдър и с един клик може да има готов магазин. Преди 15 години когато имах същите въпроси като него и получвах отговори в четири цифрени суми ми отне 3 дни да се разбера как се инсталира и настройва PrestaShop плюс собствен хостинг с apache. Трябва само малко желание и търпение към грешките който съпътстват процеса.

e-cig.jpg
 
  • Haha
Реакции: Sky
цената е добра, отделно ли се плаща - домейна,хостинга и подръжката по сайта ,ако има такава ?
естествено , че се заплаща отделно, ти искаш за 1000 лева да ти е включена подръжката .... то подръжката е по скъпа от направата на сайта. Да не смяташ, че в цената от 1000 лева е включена и попълването на сайта? Това си е твоя отговорност да си намериш и качиш снимки и информация за продуктите, да си настроиш платежните системи и системата за тракинг. Освен това домейна зависи какъв е е между 10 до 60 $ + Хостинг по 7-8 $ на месец за година напред са ти още 100 $ минимум. За попълване на сайт копирайтърите ще ти искат една камара пари ако не се справиш сам. Та за 1000 лева толкова. Евтиното винаги излиза по скъпо - замисли се над тези думи.
 
Конкретно тоя сайт е не повече от седмица работа. Даже за 1 ден мога да го нацъкам ако се напъна, а на втория само ще набутам продуктите.

Който мисли че подбивам цените, вредя на пазара и т.н., може да се договори с клиента за 2-3-5к лева и после да ме събконтрактне за 1к. И отново ще имаме работеща и процъфтяваща икономика!
@MegaKaloyan човека ще нацъка и продуктите за 1 ден в тази цена 🤣
 
демек ,пак около 2000 лв. вси4ко?
да разбира се между 2000 до 2500 лв ако търсиш качествено обслужване. Контра ти е дал цена само за изработката на системата на сайта , останалото си е твоя отговорност , аз ти написах цена за пълно обслужване и подръжка за година. Следващата година го смятай подръжка по 50 лв на месец ако останем на сегашните цени на инфлация. 2500 лв са една средна работна заплата , не си мисли , че са кой знае какво пари.
 
цената е добра, отделно ли се плаща - домейна,хостинга и подръжката по сайта ,ако има такава ?
Отделни са тия неща.

Това си е твоя отговорност да си намериш и качиш снимки и информация за продуктите, да си настроиш платежните системи и системата за тракинг. Освен това домейна зависи какъв е е между 10 до 60 $ + Хостинг по 7-8 $ на месец за година напред са ти още 100 $ минимум. За попълване на сайт копирайтърите ще ти искат една камара пари ако не се справиш сам. Та за 1000 лева толкова. Евтиното винаги излиза по скъпо - замисли се над тези думи.
Казах че ще вкарам продуктите :) стига да има готови снимки и текстове. Мога и да измисля текстовете (вероятно по-добре от повечето копирайтъри тук), но ще искам пари за тая работа.

да разбира се между 2000 до 2500 лв ако търсиш качествено обслужване. Контра ти е дал цена само за изработката на системата на сайта , останалото си е твоя отговорност , аз ти написах цена за пълно обслужване и подръжка за година. Следващата година го смятай подръжка по 50 лв на месец ако останем на сегашните цени на инфлация. 2500 лв са една средна работна заплата , не си мисли , че са кой знае какво пари.
Трябваше първо да се разберем ако ще правим горната схема :)

За подръжката: бъгове, пропуски и проблеми по моя вина оправям безплатно в рамките на месец след предаването на проекта. Ако се иска редовна услуга, трябва да се уточни какво се очаква под "подръжка", понеже това е доста общо понятие в тоя форум.
 
Трябваше първо да се разберем ако ще правим горната схема :)

За подръжката: бъгове, пропуски и проблеми по моя вина оправям безплатно в рамките на месец след предаването на проекта. Ако се иска редовна услуга, трябва да се уточни какво се очаква под "подръжка", понеже това е доста общо понятие в тоя форум.
най добрата схема е тази от клипа :)
 

Горе