Предлагаме услугите си.

От: Предлагаме услугите си.

В "Принцът и Просякът" има един персонаж - момче, което налагат с тояги вместо принца, когато е виновен сополанкото със синя кръв.

Принцът на уебмастърските форуми в България безусловно е bdaa (aka Blagoev etc.). Не мога да разбера що го банват постоянно - създава настроение колкото цял отбор фермери от Кентъки и на мен лично ми е много забавен. Невероятна работоспособност с КПД - 0%, десетки опити за дребни измами, от които едва ли има успешно осъществена, гепи контента на децата като запазва оригиналните грешки, след което им заявява, че нямат думата, а уебмастърските му умения ме карат да вярвам, че захвана ли се някога с предлагане на уебдизайн, то вероятно и аз ще успея да хвана некой шаран след година-две. Много рядко се среща човек, който за толкова кратко време успява да направи толкова много глупости, това граничи с гениалност.

Затова - Свобода за bdaa и срам за клеветниците! Венсеремос!
 
От: Предлагаме услугите си.

Прав си чуде се човека как да измами някой за какво ли не ама ми е чудно за толкоз време как измисля толкоз никове.
 
От: От: Предлагаме услугите си.

В "Принцът и Просякът" има един персонаж - момче, което налагат с тояги вместо принца, когато е виновен сополанкото със синя кръв.

Принцът на уебмастърските форуми в България безусловно е bdaa (aka Blagoev etc.). Не мога да разбера що го банват постоянно - създава настроение колкото цял отбор фермери от Кентъки и на мен лично ми е много забавен. Невероятна работоспособност с КПД - 0%, десетки опити за дребни измами, от които едва ли има успешно осъществена, гепи контента на децата като запазва оригиналните грешки, след което им заявява, че нямат думата, а уебмастърските му умения ме карат да вярвам, че захвана ли се някога с предлагане на уебдизайн, то вероятно и аз ще успея да хвана некой шаран след година-две. Много рядко се среща човек, който за толкова кратко време успява да направи толкова много глупости, това граничи с гениалност.

Затова - Свобода за bdaa и срам за клеветниците! Венсеремос!

Хаха много се смях докато четях това и да ... по-добре да го остават театро да ни прави ... Вечер като седна и като чета и се смея на глас какви глупости прави и как се мъчи да излъжи хора , които сигурно милион пъти са се зблъсквали с такива като него ( не говора за себе си , макар че и аз съм си срещал такива , но тук има и хора с дълеч по-голям опит от мен ) ... Забавно е :D
 
От: Предлагаме услугите си.

Strana, вече нямам право да ти добавям повече положителна репутация :)
 
От: Предлагаме услугите си.

Добави я на bdaa като новогодишен подарък :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагаме услугите си.

Аз в тези 2 сайта виждам има - няма по 5 изречения на кръст.
Смешно и жалко е, че хора или 1 човек в случая / даже не ме интересува кой е / спорят за тях.
Какви уебмастъри, какви пет лева, като не могат и въведението си да напишат, а преписват.
Пълна излагация !
 
От: Предлагаме услугите си.

Мнение:

- Малък, трудно четлив шрифт...
- Трудна навигация...
- Малко "кънтент"...
- Лош маркетинг текст и множество пунктуационни и граматични грешки...
- Общо-взето, скалъпена работа за 10 минути...

Оправете си сайта, нещата са добри, имате бъдеще. Но... оправете си сайта защото той е вашето "лице" в Интернет пространството.

Нищо лично. Хайде весело посрещане на новата година, аз отивам да пия... :)

П.С.: Тъжното при bdaa е, че ще остане същият и като порасне.
 
Последно редактирано:
От: Предлагаме услугите си.

Критиката като цяло е разбираема, ама вие на 14 години можехте ли да се похвалите с нещо повече? Аз май не.

Сайтчето изглежда добре и не му трябва особено много контент предвид целите. Ако и пък дизайнът е техен, направо забиват в земята поне 80% от българските "студиа за уеб дизайн"...
 
От: Предлагаме услугите си.

Критиката като цяло е разбираема, ама вие на 14 години можехте ли да се похвалите с нещо повече? Аз май не.

Сайтчето изглежда добре и не му трябва особено много контент предвид целите. Ако и пък дизайнът е техен, направо забиват в земята поне 80% от българските "студиа за уеб дизайн"...

Аз на 14 години с доста неща можех да се похваля, първите 3 чека от гугъл, доста пари от продажба на линкове и реклама, вече стабилни познания в сферата на афиелйт маркетинга и оптимизацията за търсачки, както и няколко успешни проекта зад гърба си.. Възрастта му не го оправдава за това, че е малко невъзпитано лайно...
 
От: Предлагаме услугите си.

Хах еми браво и какво да се хваля с чекове от гугъл като мога да се похваля с други неща а и не говорете само за мен несъм само аз в това студио.
 
От: Предлагаме услугите си.

Хах еми браво и какво да се хваля с чекове от гугъл като мога да се похваля с други неща а и не говорете само за мен несъм само аз в това студио.


"Студио" ???
 
От: Предлагаме услугите си.

Забравих да добавя, че още на възраст от 9 години пишех грамотно.. ;]
 
От: Предлагаме услугите си.

И аз се надявам тогава да си можел да правиш сайтове защото като те гледам.
 
От: Предлагаме услугите си.

@GEIMARCHETO нещо не разбрах намека ти, ще ми го разясниш ли или пък @harkon защо ти не опиташ, виждам, че го намираш за много смешен :)
 
От: Предлагаме услугите си.

Ако Sammy-то наистина е можело да пише грамотно на 9 годинки, а на 14 е чаткало нещо от сео и маркетинг, то сегашните му познания и възпитание са ярко доказателство, че не само маймуната може да еволюира до човек, но и че човек може да деградира до маймуна.
 
От: Предлагаме услугите си.

@strana ти хубаво можеш да пишеш тези, ама можеш ли да ги аргументираш?
П.П. Защо говориш с мен в среден род?
 

Горе