Предлагам видео обработка с Sony vegas 16 pro

Galin Ganchev

New Member
Здравейте предлагам видео обработка на клипчета,дълго видео и тем подобни
Клипче до 30 мин продължителност 10 лв
по сложни видео клипове ще са на цена 25 лв до 40 мин
ето и малък едит за какво става дума

 
От примера не се разбира, какви са ви възможностите! Сложи ли сте музика на анимацията или нещо друго?
 
От примера не се разбира, какви са ви възможностите! Сложи ли сте музика на анимацията или нещо друго?
не е само музика зумване,танзишаните,леко забавен кадър после забързан,клатене, мога да слагам надписи например на филми и тем подобни почти професионално да се каже.Този едит не бях вложил мн труд в него но си викам да има
 
Извинявам се за off-topic-a, но рядко срещам теми за видео обработка и реших да използвам случая. Любопитно ми е как вървят цените на тези услуги, има ли по-конкретни сайтове, където се търсят и предлагат по-активно и така нататък. Преди време се занимавах с обработка на аудио и видео, предимно със Sony Vegas и Adobe Premiere. Помня, че тази дейност ми доставяше голямо удоволствие и се изгубвах с часове. Всяка информация би ми била полезна. Благодаря предварително.
 
Извинявам се за off-topic-a, но рядко срещам теми за видео обработка и реших да използвам случая. Любопитно ми е как вървят цените на тези услуги, има ли по-конкретни сайтове, където се търсят и предлагат по-активно и така нататък. Преди време се занимавах с обработка на аудио и видео, предимно със Sony Vegas и Adobe Premiere. Помня, че тази дейност ми доставяше голямо удоволствие и се изгубвах с часове. Всяка информация би ми била полезна. Благодаря предварително.
Ем честно казано има един сайт не е бг fiver но там повечето се доверяват на хора с рейтинг и на месец 1 клип някаде мисля че ще можеш .
А за цената мисля че 10 лв за 30 мин обикновен кли си е ок като за бг потребителя но относно цената нз как върви средно но поне аз мисля че моята е доста евтина съотношението че за по сложните клипове е 25 до 40 мин кето не са малко
 
Нямам представа как вървят цените, затова и се допитвам тук. Лично на мен 10лв за 30-40мин клип ми се струват малко. Дори да не правиш монтаж на почти нищо по клипа, за 30-40мин видео си отнема 1 час с гледането. Колегата, обаче е прав. Отдели време и направи 2-3мин. видео показващо възможностите ти и евентуални приложения на подобен тип клипове - било то някоя романтична музика на сватба, нещо "зареждащо" с изрезки от активности сред природата и жизнен трак или каквото и да е. Поздрави и успех!
 

Горе