Предлагам: Предлагам копирайтърски услуги

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!
Казвам се Станислава Великова и съм копирайтър без никакъв опит.
Като за начало наистина бих искала да заявя ясно, че Аз нямам професионален опит във това да пиша и то за "пари" с цел да правя реклама, статии или нещо подобно , но освен, че имам желанието да го правя.. от доста отдавна и чувам от близки и познати, че ме "бива" във това. Като цяло съм от хората, които обичат да общуват онлайн и смятам, че това донякъде ми е помогнало и да придобия тази ми силна страна, а именно да пиша. Наясно съм, че само това не ми е напълно достатъчно .. както вече споменах нямам предишен опит (досега съм писала предимно за свои близки и познати с цел помощ/реклама) ,което ми дава една допълнителна увереност. Аз имам желание да се занимавам с това и бих искала да започна от някъде, което може и да е от тук, нали така? Ако смятате, че имам нужните качества да пиша за Вас моля свържете с мен, ще се радвам да работим заедно! :)
 
Последно редактирано:
Добре написана обява, пожелавам ти успех и много доволни клиенти. Дали ще може да напишеш една кратка безлатна статия, ще дам отзиви след това, ще ти дам и точни ключови думи за статийката.
 

Горе