Предлагам реклама в няколко сайта с над 7 000 уникални на ден общо

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Във всички сайтове рекламният банер ще бъде разположен във ХЕДЪРА
БЕЗ РОТАЦИЯ - НА ВСИЧКИ СТРАНИЦИ ВЪВ ВСЕКИ САЙТ 100 % ВИДИМОСТ !

УНИКАЛНИ / 3500 - 4500 - ОБЯВИ / 2000 - 3000 - МУЗИКА И ВИДЕО / 1000 ПОРТАЛИ И ПОДОБНИ/


в случай на проблем - падане на трафик или бомбен атентант или просто недоволство поради уважителна причина - обезпечение за рекламодателя- реклама в още 7 сайта безплатно
скайп - eXtraNina

П.П. сори без да искам изтрих ор'гиналното писано но долу горе контекста е същият :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам реклама в няколко сайта с над 7 000 уникални на ден общо

Предлагам комплексна реклама в следните сайтове:


гарантирани 5 000 уникални и в най-слабите летни дни 6 000 -7 000 уникални средно през слабите месеци

За пример - банер 468x60 в хедъра на всички сайтове + линк във футера 100 лева на месец

500 лева за 6 месеца

възможни са всякакви формати и изчанчени рекламни кампании при допълнителна договорка :)
 
Последно редактирано:
От: Предлагам реклама в няколко сайта с над 7 000 уникални на ден общо

А някав дневен трафик да обещаеш на рекламодателя че ще получи от теб.Не казвам в точни цифри ами г/д.
 
От: От: Предлагам реклама в няколко сайта с над 7 000 уникални на ден общо

За пример - банер 468x60 в хедъра на всички сайтове + линк във футера 100 лева на месец
Интересна оферта, но ми се иска да видя и сайтовете.

Amigo0o, банерите обикновено са за брандинг реклама. Те имат нисък ЦТР. Ето ти една сметка. при цтр 0,5% и 5к уникални на ден това прави 25 клика -> за един месец 750 клика т.е. около 13 ст. на клик.

Разбира се всичко е условно. Ако има гола мадама на банера - цтр ще скочи в пъти. А пък, ако прави разни работи, да кажем лиже...сладолед - направо не ми се мисли :).
 
От: Предлагам реклама в няколко сайта с над 7 000 уникални на ден общо

ами низнам дева за трафик то зависи колко са шаренки банерите :) към гогле бая кликат ама там е друго
ама 0,5 е много малко ... а за трафик има места където могат да се слойат и по 200 да влизат но това са шемети и са гол трафик без покритие примерно на едниоте обяви линк който пише обявит еспонсорирани от : исайта и кликат на линка ама си мислят че е линк на подателя на обявата... ако
няма проблем да има линкове ли банери ли какво то и да е отворен съм отпред и отзад за предложения :)
сайтовете ги бях написал ама ги махнах днес да стане някой пак да ми тресне оплакване за нещо 4 сайта за обяви 4 - 5 000 от тях един с 1000 за клипове
и няколко по дребнави между 100 - 300 посещения всеки портали и забавни
на лична мога да дам на всеки списък ако някой ги иска да драсне едно лично

пъ к и ти сметна само уникалните :) - забрави да сметнеш импресиите щом смяташ кликрейта :)

днес примерно имам момент да сметна трафика

та уникални:

4500 от обявите
1000 видео
700 - другите 3
давам ви данни от тиксото от аналитика щяха да са нагоре
имам и още 5-7 саита с още 600+ трафик уникални
саитовете се хранят 90% от гоогле и за всеки посетителите са си уникални а не прехвърляни от един на друг


и то сега знаете че е лято и е умтрял сезон :) та са занижени броячите

който иска трафик ще му предложим и трафик реклама да е
няма проблем
 
Последно редактирано:
От: Предлагам реклама в няколко сайта с над 7 000 уникални на ден общо

линк в сайта за обявите? какви парички му търсиш?
 
От: Предлагам реклама в няколко сайта с над 7 000 уникални на ден общо

Турбо бонус :)
За всеки закупил реклама за поне 100 лева
Бонус! линк към сайта му във футера на 5 мои сайта по НЕГОВ избор
ЗА ЕДНА ГОДИНА
 
От: Предлагам реклама в няколко сайта с над 7 000 уникални на ден общо

Докога важи бонуса. че заминавам малко на заслужена почивка?

Може да ми пратиш на ЛС сайтовете.
 
От: Предлагам реклама в няколко сайта с над 7 000 уникални на ден общо

здравей,
интересувам се от рекламата. ще ми кажеш ли кои са сайтеовете и дали банерите се въртят?
мерси
 
От: Предлагам реклама в няколко сайта с над 7 000 уникални на ден общо

в случай на проблем - падане на трафик или бомбен атентант или просто недоволство поради уважителна причина - обезпечение за рекламодателя- реклама в още 7 сайта безплатно

за 28.08.2009 - вчера над 8 000 уникални
 
Последно редактирано:

Горе