Предлагам хостинг

Bigger

Member
От скоро съм reseller и искам да ви представя услугите който предлагам :)

Споделен хостинг, 4 плана от който най-малкият започва от $1/месец до $7.50/месец най-високият план. Също така мога да създавам акаунти съобразени с нуждите на клиента. Всяко годишно плащане има 5% отстъпка, за вас ще ги направя 10%. 99.9% uptime гарантирани, cpanel контрол панел, mysql бази данни и всякакви там екстри, повече информация можете да получите от сайта - www.burryhosting.com

Регистрация на домейни не предлагам, трябва да имате регистриран домейн за акаунта. Ако някой се интересува или му трябват още подробности да ми пише на ЛС. Успех!
 
От: Предлагам хостинг

Малко градивна критика

Наредил си медали все едно си ветеран от първата световна...

Регистрация на домейна от няма и 2 седмици, награди от 2009?, коментари (Testimonials) как клиентите ти са доволни и нямат проблеми от 6 месеца при теб :shock: 1 един входящ линк от артикъл директория.

Аз не искам да ставам клиент, но ако исках също щях да ти проверя Testimonials-а и whois информацията. В комбинация с лъхащ на жълто около устата сайт едва ли ще имаш много клиенти.
 
От: От: Предлагам хостинг

Малко градивна критика

Наредил си медали все едно си ветеран от първата световна...

Регистрация на домейна от няма и 2 седмици, награди от 2009?, коментари (Testimonials) как клиентите ти са доволни и нямат проблеми от 6 месеца при теб :shock: 1 един входящ линк от артикъл директория.

Аз не искам да ставам клиент, но ако исках също щях да ти проверя Testimonials-а и whois информацията. В комбинация с лъхащ на жълто около устата сайт едва ли ще имаш много клиенти.

Той е реселър.........може да са си спечелени наистина от там откъдето продава
 
От: Предлагам хостинг

Е, има нужда да се корегират някой неща.. но все пак се стараем :) все пак.. не го приемай толкова навътре :)
 
От: Предлагам хостинг

Критиката е хубаво нещо.Ако липсва-значи продукта,услугата няма с какво да привлече вниманието на критик'а за да те оплюе(или обратното).
Дори,ако личност Х предлага нискокачествена стока,услуга,винаги е по-добре да те оплюят,отколкото да няма абсолютно никаква реакция и никой да не те знае какво си пуснал на пазара.От двете злини винаги първата е за предпочитане:).
Разбира се не конкретизирам услугата на автора на темата,ПОДЧЕРТАВАМ:).По принцип това си важи за какъвто и да е бизнес,независимо в кое време ипространство се намира той.
 
От: Предлагам хостинг

Да, знам съгласен съм с Вас, просто ползвах готов темплейт за началния сайт.. е промених доста неща ама се чудех дали да ги махам тия награди.. но явно ще се наложи :) ще корегираме и някой неща в коментарите и така.. радвам се все пак, не оставайте с погрешно впечатление :)
 

Горе