Предлагам 100 харесвания на страница

Phantoma

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Когато направя харесванията тогава ми плащате 0,90$ в PayPal. Феновете са само Българи , искам да пробвам тоя тип услуга да видя дали ще има хора и останали доволни клиенти.
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам 100 харесвания на страница

На лично ми дайте страницата , която искат да харесват. Предполагам , че след извършването на услугата няма да бъда измамен , защото Вие имате доста iTrader
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

1. По 0,90 долара на харесване или 0,90 долара за сто харесвания?
2. Реални хора или кухи акаунти?
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Да по 0.90 на харесване за 100 харесвания 100$......аз правя промоция за 100хар. 50$ :)
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Да по 0.90 на харесване за 100 харесвания 100$......аз правя промоция за 100хар. 50$ :)
Всъщност 100 по 0,90 прави 90 а не 100 долара. Което пак е много, но и 0,90 долара за 100 харесвания ми се виждат малко и за това попитах.
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

90$ за 100хар. е страшно много. Преди време човек от форума ми направи 1700 харесвания за 30 или 35лв., но не се сещам как му беше ника.
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Да по 0.90 на харесване за 100 харесвания 100$......аз правя промоция за 100хар. 50$ :)

Така поставена услугата е точна ( ясна ), но горе в първото ти мнение е много подвеждаща.
Да ли е скъпа или не, всеки сам си решава но ти създаваш обявата и трябва да е правиш коректна, без лабави възможности.

Ако накарам 10 човекда да пречетат обявата, 10 от тях ще кажат, че 0,90$ е за 100 харесвания.

ЗАЩО?

Защото обявата ти е : " Предлагам 100 харесвания на страница "
И след което се отвори дадената тема : " Когато направя харесванията тогава ми плащате 0,90$ в PayPal.
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Така де, ама тая информация я имаш от webstil, а тя темата е от Phantoma. Ако наистина са 100 харесвания за 90 цената ще си поръчам :)
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

мхаха - и аз му писах, ама освен, че не си прави труда да отговори на личните си съобщения не си и пише темите коректно ако верно иска 90$
:D
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Със сигурност цената не е 90$ ... това е абсурд.
Друг е въпроса какво получавате - само бройката или още нещо
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Човека си е казал ясно и точно: ми плащате 0,90$ в PayPal
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

ако е така бих искал да поръчам много харесвания.
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Последно 90 цента за СТО харесвания ли? или 90 цента за ЕДНО харесване?
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Май това си е чиста проба тролване :D
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Айде ако някой има оферта за Ен, да каже
 
От: Предлагам 100 харесвания на страница

Май това си е чиста проба тролване :D
Темата я е пуснал Кацаров,все пак:)
 

Горе