Предлагам On Page оптимизация на блогър

stroej

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Предлагам направата на начална On page оптимизация на блог в блогър.

Какво включва?
Написване на уникална статия над 250 думи. Добавяне на необходима снимка/картинка според темата на блога и статия. Поправяне на нещата от тази тема. Не добавям нови страници и да оправям дизайн - давам съвети и идеи! Не съм дизайнер, а вие сами си преценяте какво да имате в блога. Поради тази причина не ги пипам тези 2-те! Допълнително ще пооправя няколко други тагове в кода, пингвам статията + сайта и преглеждам блога ви, за да дам идеи какво още може да се направи.

Какво ми е необходимо?
Тема на статия, пълен достъп до блога ви или в противен случай ще получите в писмен вид какво трябва да направите сами. Ключови думи - до 3 броя!

Време
До 24 часа след приемане на поръчката

Допълнително получавате начално изследване/анализ на ключова дума по ваш избор.

Език
Ще стартирам с български.

Цена
Със статия - 7$
Без написване на статия, а поправяне на 2 такива за по-добро on page SEO - 5 лв
П.С. При поръчка над 40 различни блога за On Page оптимизация за 1 месец ще получите 10% отстъпка от цената.

Начин на плащане
PayPal, ePay, в краен случай и банков превод.
За потребители, с които не съм работил и не доказани такива - приемам парите предварително!
 
От: Предлагам On Page оптимизация на блогър

Възползвах се от услугата, която включваше и статия.
1.Статията е добра, над 400 думи, снимките са 3.
2.Лесна комуникация, разбира и без думи, какви са изискванията, даже и да са малко откачени, като моите :).
3.Спазва срокове и се старае да помогне с каквото може, не просто да вземе кинтите . (Ето това ми хареса в този човек)
5.Има отчет за свършената работа, който включва описание на всичко, за което си плащате.
Бих казал, че услугата е добра, не съм преподавател да давам оценки, но мога да кажа, че бях спокоен през цялото време.Имам в предвид, че понякога, когато се правят услуги от този вид, не се знае какво ще се получи, дали всичко ще е ОК . Още от самото начало, знаех че ще се справи :)
Дано да има много клиенти, и да подобри услугата на максимум :)
 
От: Предлагам On Page оптимизация на блогър

Едно леко повдигане на темата, че отиде в 10-та глуха ;)
 

Горе