Предприемачеко разпускане!

Къде си бе, тука основен ремонт направиха, а тебе те немаше да носиш кофите с киреч. :)
Бластер, за колко време си тоя път? Липсваше ми :)
Благударя, дубре сам, бехса загубил извесно времи ама са намерих,,, ти какси бивашли, ко имаш провлеми с йогата могада помогна истиствино хехехе
 
Последно редактирано:
Ще е нахално от моя страна, но за колкото си го направи. :) Дано да е за повече и постоянно. Пожелавам му го от сърце. Успехи... поне в тази тема може да се влиза с всякакви коментари. За това я използвам за случая. :)
Чак пък нахално,,, втебе е ножа, ама в мени е салама, хех
Насдръви Блинки нема са отчайваш,,, за мени чашата е наполвина пълна
 
Я бластера е намерил Издислав :)

Аз пък си пийвам винце и наваксвам с Голямото Рок Междучасие
 
Благударя, дубре сам, бехса загубил извесно времи ама са намерих,,, ти какси бивашли, ко имаш провлеми с йогата могада помогна истиствино хехехе

Бивам, Бластер. Щом си намерен, значи нищо не е изгубено. Виж как ти се радваме всички. Еле па Блинки.:D:D:D
 
Е мен ме кефи бразилската чалга - специален поздрав за Скай и Раминд докато си правят .......... кефа
 
Бластер, не разВрах в какво точно ме обвиняваш? :)
 
Нема нишо лично, като саказва в такиви случаи
Ама на гости та чекам, дорде е пости o_O,,, и бог да прости,,,
Постиш ли, постиш ли, дядо попе? ;)
Ще дойда, душо. Какво е менюто? Да не ме чакаш на един гол... ошаф?
 
Постя, отбягвам мазното, само крехко и сочно за празника,,, шото сам вервуш, кома развираш ;)
Ушафа е за дисерт, идвай, че стават чудеса,,,
 
Последно редактирано:
Постя, отбягвам мазното, само крехко и сочно за празника,,, шото сам вервуш, кома развираш ;)
Ушафа е за дисерт, идвай, че стават чудеса,,,
Не разбрах баш какво ще е миню-то, ама щом стават чудеса ще дойда. В какво вервуш, бластер - в дядо коледа или в бъртдея на Джизъс Крайст? Щото аз само в теби вервувам. ;)
 
Основното е курдон блйо, но зада се спази коледната тръдиция, шиима и колени изненади, къто усобено дисерта с фойетверки , ма немаса плашиш сичко е путконтрол
Язе вервувам в неприличното зачатие, и винаги са кръстя шото сом грешен,,, даже понякой пат плювам в пазвата
 

Горе