Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим човека

Gregorian70

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Предстои ни доста работа.
В рамките на два месеца-3, ще трябва да се изградят 30-40 сайта на една тема, различно портфолио.
Търсим човек да е в помощ на Програмиста ми, ако направим добра сделка и е добър, работата може да стане постоянна.
Моля пишете на [email protected]
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Доста несериозно ми звучи тази оферта все едно някое лапе се е опитало да се представи за фирма тип големата работа
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

имате поща :)
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Благодаря ти мантаман :), ще го приема като комплимент (само на 41години съм),
Извенете ме за не разбирането и не боравенето с думи от вашият речник(речника на хората отдадени на нета, за което Ви завиждам до някаква степен), но с доста хора от форама работя т.е. аз плащам :), така че те ме знаят.
Все пак благодаря за мнението ти :).
Поздрав
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Ако ти си Милен, знай че не мога да ти върна емейл на този от където ти ми пратил сигорен -3 опита.
 
Re: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Gregorian, mantaman, не го написа с лоши чувства, даже напротив - отдели от времето си за да ти даде градивна критика, което трябва да го почувстваш като бонус и да си благодарен за това.
Защо офертата ти звучи детински - защото се чете така "Трябват ми 40тина сайта, обаче ми трябва още някой, че мойте няма да я свършат. Заплащането се равнява на т'ва как ми тръгнат нещата. Ако оня направи нещо което ми харесва, ще го назнача".
Е давайте я малко по-сериозно де. Всеки може да прати портфолио, включая и аз, ама на мен ми е по-приятно да се дракам, защото не мога да кажа, че да работя за някой ми е необходимо, а и не си търся робовладелец :)
Отделно на цялото това по-горе, отговора ти и саркастичния тон, някак не е на място при все, че си новобранка във форума, пък и на 50 години да си.
Отделно пък на последното, някак си не е нормално, човек на 40, пишещ за речника на хората, да ползва думи като сигОрен.

И не ме разбирал неправилно - точно в тази тема не съм се заяждал, приеми писанията ми като градивна критика.
 
От: Re: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим

приема се,
но беше малко прекалено дълъг в писанието си :)
 
Re: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Съжалявам за което, ама за съжаление кратко рядко пиша, а и това може да се приеме като кратко писание ;)
А и друго нещо - съветите, по-добре да са дълги и изчерпателни, от колкото кратки и не разбираеми.
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Предстои ни доста работа.
В рамките на два месеца-3, ще трябва да се изградят 30-40 сайта на една тема, различно портфолио.
Търсим човек да е в помощ на Програмиста ми, ако направим добра сделка и е добър, работата може да стане постоянна.
Моля пишете на [email protected]

Томов правилно е схванал конструктивната критика.
Ето и малка обосновка - Аз поне не разбрах за какво ви трябва този човек - какво има да помага на вашият програмист - дори и да предположим че сайтовете няма да ползват готова платформа то би трябвало да се направи един и просто да се ползват различни дизайни не вярвам да пишете 40 сайта от нула. Ако все пак този човек трябва да е програмист в какво точно трябва да е специалист за да ви е полезен.
Какво означава - ако направим добра сделка - с който ще му продадете сайтовете или с кандидата?
Това за портфолиото също не го разбрах.
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

С програмиста (който е направил сайтовете ми) работим от 3 години и му имам пълото доверие и съветите му ги приемам безрезервно.
За това казвам, че той ще избере програмиста който ще работи по тази идея-проект. Именно заради това съм написал емейла си и на получените емейли изпращам повечко информация за това което предстии да се работи и съответно като се получи отговор с предложения ги изпращам на програмиста той да прецени в крайна сметка кой ако може така да се изразя ще е най-подходящ, съответно ако му е нужна повече информация за преценката му, ще бъде изпратена такава до кандидата.
Основният ни програмист е с постоянна работа и последно време е доста зает с нея и няма да има времето което да отдели на проекта освен с съвети към този с който ще работим.
Естествено че става за сателитки и следващите сайтове ще се ''докосват'' по визия и по структора с основният.
Относно това ''...Какво означава - ако направим добра сделка - с който ще му продадете сайтовете или с кандидата?...' :
Като се спрем на някоя кандидатура и се договорим и съответно нас и него ни устройва качеството на работа и цената, нали разбирате че тези 30 или 40 сайта искат ''подръжка'' след това, именно това исках да кажа, че след направата им ще се продължи работата по тях.
Надявам се да бъда разбран от това описание.
Така, че моля използвайте емейла ми за повече инфо от което се нуждаете Вие и аз съответно.
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

На мен задачата ми стана ясна още от първия пост и малко се учудих, че се пишат подобни коментари.
Задачата според мен е следната: Кой може да направи 30 сайта на Wordpress за най-кратко време и на най-ниска цена. Задачата е проста и ясна.
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

На мен задачата ми стана ясна още от първия пост и малко се учудих, че се пишат подобни коментари.
Задачата според мен е следната: Кой може да направи 30 сайта на Wordpress за най-кратко време и на най-ниска цена. Задачата е проста и ясна.

Благодаря за мнението ти.
Да така е, но в същото време за да се достигне до добра преценка и решение както от наша страна така и от страна на този който ще предложи знанията си по този проект, ще трябва повече инфо, за това съм изписал и емейла си за връзка.
Радвам се, че един приятел преди 1 месец ми каза за Преприемач и сега мога да кажа,че тук намерих 2 СЕО за сайтовете ми и двама добри писачи на теми на английски, за които по късно ще сложа и мнение към профилите им.
И от вчера до сега съм получил общо 6 запитвания за повече инфо и съм разговарял лично по телефона с 5 от тях.
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Дублиран пост
 
Последно редактирано:
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Топуеб или ти си въпросният приятел или си пил хапчета за проясняване.
Как точно от написаното получи прозрение за УП и ако ще трябва да се направят 40 сайта на УП какво ще ги прави програмиста че чак и помощник да му се търси.
За 40 сайта на УП по скоро е необходим хамалин и поне 10 човека за писане на статии
 
Последно редактирано:
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Оставете го човека. Насила хубост не става.
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Говорите за подръжка на сайтовете. А нужда от автор за статиите имате ли?
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Оставете човека бе, сериозен е, просто не разбира много много от термините в областта.
 
От: Предстои ни направата на трийсетина сайта на една тема(език английски),търсим чов

Намерих човека който ми трябваше.
 

Горе