Предстоящите избори ще се решат в Интернет

От: Предстоящите избори ще се решат в Интернет

Ама май ще е както винаги - циганите, турците и комуноидните пенсии.
 
Последно редактирано:
От: Предстоящите избори ще се решат в Интернет

Статията е интересна защото казва истината за вестниците и телевизиите и обяснява защо е това е голямото плюене по интернета, а именно защото им дърпа черджето под дебелите задници
 
От: Предстоящите избори ще се решат в Интернет

Кой го казва, ти като че ли не пропагандираш анти-герб в http://novini.168.bg много червен тоз сайт ( откъм цветове де ;) )
 
От: Предстоящите избори ще се решат в Интернет

Еми дано е така. Поне така ще накарат истинския народа да гласува, а не само цигани, пенсионери и други малцинства. Всеки път едно и също. От бая време насам не съм чувал някои нормален да се е ентосиазирал от предстоящи избори. Като ги питам дали ще гласуват обикновено отговора е: "то няма смисъл". И е все така вече съм забравил и кога хората гласуваха с желание или въобще гласуваха.
 
От: Предстоящите избори ще се решат в Интернет

И в какъв интернет ще се решат, та аз дори не знам кога са изборите, нито знам кои са кандидатите ...
 
От: Предстоящите избори ще се решат в Интернет

А бе не знам ама изборите в България са много добре пресъздадени от Алеко Константинов, в Столичани в повече и т.н.
Като прибавим към това малоумния електорат от промити пенсионерски мозъци, на които комунистите са вградили
в съзнанието рефлекс да посягат единствено към червената бюлетина и просто коментара е излишен.

Като + към всичко това трябва да се добави и неебателната природа на по-голямата част от младото население в БГ.

Та за какви избори говорим....
 
От: Предстоящите избори ще се решат в Интернет

Не забравайте само едно: Власт се взима само с кръв!
А това дето ни го въртят 32 години е само едно театро с едни и същи актьори!
 
От: Предстоящите избори ще се решат в Интернет

Едно голямо SEO + пресъздаване на потребителския интерфейс = кражба на лични данни
images
 
От: Предстоящите избори ще се решат в Интернет

Еми дано е така. Поне така ще накарат истинския народа да гласува, а не само цигани, пенсионери и други малцинства. Всеки път едно и също. От бая време насам не съм чувал някои нормален да се е ентосиазирал от предстоящи избори. Като ги питам дали ще гласуват обикновено отговора е: "то няма смисъл". И е все така вече съм забравил и кога хората гласуваха с желание или въобще гласуваха.

Прочети надписа под картинката.
funny%2Bjokes%2Bimages-3-4.gif
 

Горе