Препоръчайте ми хостинг

soulravager

Active Member
За проксита обаче :) Чудя се дали да си направя една мрежа от проксита и искам да видя колко ще ми излезе всичко !
 
От: Препоръчайте ми хостинг

не съм мн запознат ама моя вивком нет пакет има фрии хостинг 5мб-та плс кажи какво е ;д
 
От: Препоръчайте ми хостинг

Какви са тея ВИвком бре ? С тея 5 МБ къде да ходя на село ли xD


Ако някой знае да пише !
 
От: Препоръчайте ми хостинг

Какви са тея ВИвком бре ? С тея 5 МБ къде да ходя на село ли xD


Ако някой знае да пише !

АБЕ НЕ МУ ГОВОРИ ТАКА БРЕ - ЧОВЕКА Е БИЛ МОДЕРАТОР В НАЙ-ГОЛЕМИЯ ИНДОНЕЗИЙСКИ САЙТ ЗА ХАКОВЕ БРЕ!!! АЛООУ КАКВО ЗНАЕШ ТИ А ?
 
От: Препоръчайте ми хостинг

Гледам има дотавчици, които продават хостинг за проксита: http://www.tmzhosting.com/proxy.php

Разбира се ако си купиш VPS никой няма да те пита какво хостваш (в повечето случаи).
 
От: Препоръчайте ми хостинг

Сякаш за прокси най-удачно ми се струва един VPS с минимални параметри и с трафик, който смяташ, че ще ти бъде достатъчен.
 
От: Препоръчайте ми хостинг

Аз вече няколко месеца ползвам впс от тия http://fsckvps.com/. Под $10 е, може да свърши работа за прокси. И IP-тата са им по $2.
 
От: Препоръчайте ми хостинг

И аз предлагам да използваш VPS хостинг. Мисля, че ще ти свърши чудесна работа и като се има в предвид, че не те питат за какво ще го ползваш още по-добре :).
 
От: Препоръчайте ми хостинг

Предлагам хостинг с много екстри, план според избора и нуждите на клиента, не се заблуждавайте, че ще е евтино, качестото струва пари, всички евтини хостинги препродават място и трафик десетки пъти. За повече инфо или оферта ЛС!
 
От: Препоръчайте ми хостинг

За седем месеца, откакто е пусната темата, сигурно вече си е намерил.
 
От: Препоръчайте ми хостинг

За седем месеца, откакто е пусната темата, сигурно вече си е намерил.
в този бизнес определено за 7 месеца можеш да си извиеш мнението на 3423453456 градуса, та за това и поствам, все пак това си е бизнес... за 7 месеца спокойно се правят 50к на ден и тогава дали дву-доларов хостинг ще върши работа - отговора е НЕ

Поздрави
 

Горе