Препоръчайте ми CMS система

bluefighter

Active Member
Здравейте,

имам нужда от малко помощ. Реших да пусна един продукт на пазара, но не мога да избере подходяща CMS система. Страницата ще бъде съсредоточена към продаване на един единствен продук, може след време да добавя няколко. Ще има бутон за поръчка, подобно на афилейт сайтовете, но искам след като потребител натисне този бутон да може да избира от няколко вариянта, да може да вижда примери на вариянтите, да има много опции за коментар към поръчката, да има опция за качване на файл към поръчката, просто този бутон ще целия сайт. Мисля да избере Джумла!. Какви са вашите предложения?

Поздрави!
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Здравейте,

имам нужда от малко помощ. Реших да пусна един продукт на пазара, но не мога да избере подходяща CMS система. Страницата ще бъде съсредоточена към продаване на един единствен продук, може след време да добавя няколко. Ще има бутон за поръчка, подобно на афилейт сайтовете, но искам след като потребител натисне този бутон да може да избира от няколко вариянта, да може да вижда примери на вариянтите, да има много опции за коментар към поръчката, да има опция за качване на файл към поръчката, просто този бутон ще целия сайт. Мисля да избере Джумла!. Какви са вашите предложения?

Поздрави!
Ако искаш да си скъсиш живота с някоя година сложи джумла...Иначе Wordpress ще ти е идеален за един продукт.Не знам само тези опции, които искаш да има как ще се получат. Джумлата не знам дали може да го осъществи това - да се качва файл към поръчката, коментари ще може във всяка система, Ако разбираш от Джумла, пробвай се, ако не разбираш - бягай надалече.
 
От: Препоръчайте ми CMS система

За Джумла не знам, сигурен съм че Опенкарт има опция за добавяне на снимки към поръчката има си и афилиейт...
Иначе ако аз ще правя магазин за 1 продукт бих ползвал opensolution.org/Quick.Cart/
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Напълно съм съгласен с рак за joomla. с нея може всичко да се направи, но толкова ядове докато и свикнеш, просто не си заслужава. Иначе за един продукт: wordpress за магазин: opencart, prestashop, rexcart.
 
От: Препоръчайте ми CMS система

И аз съм със две ръце за Wordpress. Удобен е за доста неща, а и е лесен за управление. Намери си подхождащ за продукта ти темплейт, или си купи такъв, направи му малко корекции и си готов.
Виж и този плъгин.
Поздрави.
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Знаете ли някой сайт с подобен бутон. По принцип от доста време се занимавам с Джумла!, и като че не искам да започвам този проект на джумла!. За сега ме насочихте към Wordpress.
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Разни хора - разни идеали. За мен Joomla дава къде-къде повече свобода за "маневри".
За спецовете джумлата е супер, но за хора, които сами ще се занимават с проекта си и нямат много опит си е голямо главоболие.
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Разни хора - разни идеали. За мен Joomla дава къде-къде повече свобода за "маневри".

Доказано си е че за joomla се искат познания.
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Доказано си е че за joomla се искат познания.

Доказано си е - това, че трябва да отделя ден-два, за да прочета и разуча нещо (било то и нов CMS) - никога не ме е отказвало. :)
 
От: Препоръчайте ми CMS система

не слагай лордпрес че е бъгав а хакерите му знаят паролите веднага ще ти влязат в админа и сменяват кода опитай с друго
 
От: Препоръчайте ми CMS система

не слагай лордпрес че е бъгав а хакерите му знаят паролите веднага ще ти влязат в админа и сменяват кода опитай с друго

Какви пароли му знаят бе човек? Замисляш ли се въобще какво пишеш?
Само от теб си зависи дали ще те хакнат, ако не си го защитиш, разбира се че ще те хакнат лесно. Попринцип махвам админ панела от сървъра когато не ми трябва, а и има много начини за защита. Що пък само wordpress да е лесна за хакване? Ти каква система би му препоръчал тогава? Предложи пък ти система, "експерте".
 
От: Препоръчайте ми CMS система

не слагай лордпрес че е бъгав а хакерите му знаят паролите веднага ще ти влязат в админа и сменяват кода опитай с друго

Пишеш колкото да не заспиш. По-добре легни наспи се, помисли и пак пиши. :)
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Пишеш колкото да не заспиш. По-добре легни наспи се, помисли и пак пиши. :)

Тоя е много зле и много ме дразнят мненията му! Какво разбира под "хакери" и че му знаят паролите? :lol::lol::lol:
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Слагай wordpress най-лесна и има добри дизайни за нея.
Или може да вземеш някой безплатен темплейт и да драснеш 2 реда html :)
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Доказано си е че за joomla се искат познания.
Какви познания? Цялата Джумла се управлява от админ панела. Пък в Уордпреса като искаш да направиш нещо по-къстъм, трябва да си оцапаш ръцете с код :) .
В Джумла единствената опция за магазин май все още е VirtueMart, което е една голяма кофа л***а.

По темата: За един продукт - wordpress с някакъв e-commerce plugin (woocommerce или jigoshop). Защото щом е само един продукт вероятно ще искаш да правиш лендинг пейдж, блог и още разни такива...

Ако юзърите няма да плащат през твоя сайт, а си афилиейт, даже може и без е-комерс плъгин. Просто ще си поиграеш малко да дизайннеш страницата с продукта.
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Аз съм доволен от 2 СМС-ки. Едната е Wordpress-a, а другата е е107.
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Какви познания? Цялата Джумла се управлява от админ панела. Пък в Уордпреса като искаш да направиш нещо по-къстъм, трябва да си оцапаш ръцете с код :) .

Просто ако си свикнал с други CMS, и след това минеш на joomla както при мен стана, всичко ми беше много объркано и неясно. И доста четене се иска докато и схванеш, челъма. Вярно joomla е доста по маневрена, това не мога да отреча. Но и тя си има свойте недостатъци. Wordpress, си седи като блог, колкото и да я ровичкаш, тя си прилича на блог. Но си е направена доста по лесна, и за начинаещите, и без да имат опит. Докато joomla не почетеш ли няма оправия.
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Щом от доста време се занимаваш с Джумла, продължавай. Както казаха по-горе "много по-маневрена" е!
 
От: Препоръчайте ми CMS система

Прочетете пак заданието. Това не ви е класически топик "ВП вс. Джумла".
С трактор "Болгар" ще го карате да си фрезова цветната градинка 40 кв.
 

Горе