Препоръчайте seo услуга

danko6

Well-Known Member
Предложете някакви добри seo пакети или пирамиди като услуги и от където купуватe. Без значение дали са от BHW,FIVERR или някое друго място, просто ще съм ви доста благодарен.
Трябва ми да се оптимизират някакви супер елементарни думи - цена на пакета до 100 долара.
Както казах думите са лесни за класиране не са с някаква конкуренция за борене, но търся качествени линкове за оптимизация, че с пакети от по 5 долара не ми се занимава да хабя нерви за неграмотно направени неща след това.
Ще се радвам, ако споделите услуги които сте ползвали.


Благодаря предварително
 
Аз точно от там SEO не бих ти препоръчал. Ако трябва да съм честен от там се поръчва с малки количества и то от хора, които знаят какво правят. Но да започнеш целия си SEO процес само от там ще имаш много ядове след някой ъпдейт.

Ползвал съм от BHW и честно казано са едни пари хвърлени на вятъра, а не беше тънко - около $90 някъде. Блоговете бяха пълен шит, другите линкове бяха римувнати след има няма месец, а останалите линкове - пълен шит, което може да те накара само да трепериш след стъпването на някой Пингвин.

Нали си говорим за оф пейдж? То няма за какво друго де, когато става дума за купуване на пакети от тези форуми. Има и други услуги - он пейдж, но не мисля, че точно за това става дума тук.
 
От: Препоръчайте seo услуга

Да за оф пейдж се интересувам, аз ще си им предоставя сайтове със статиите със вътрешната оптимизация със социални сигнали към всяка статия и директно към главния домейн и търся човек който да дръпне сайта по думите. Знам аз за последните няколко години имам 3-4 съсипани сайтове от оптимизатори от там и си правех нещата сам, но напоследък съм толкова зает, че нямам време да си седна на гъза камоли да седна да се занимавам с линковете и за това търся и нещо за 100 долара защото от BHW съм ял дърво и с пакети от 500 долара, преди две години един ми точи едни seo лекции 10 часа колко бил добър и накрая прееба работата съм неграмотността да работи със софтуера си дори. А все пак съм отделил доста време за анализ на ниша, подбор на думи, набавяне на статии, изграждане на сайта и някой да го прати в трета глуха за едни 100 гущера :)


Затова ще се радвам да споделите някое местенце от което може да се пазари качествена услуга, но не за повече от 100 долара :)
 
От: Препоръчайте seo услуга

Аз също си задавам подобни въпроси и постоянно разглеждам какво предлагат в тия сайтове. Изводът ми е, че вирал ефекта е всичко + социалните медии. Всичко друго е пясъчно СЕО - като дойде урагана Гугъл и отмита всяка следа...
 
От: Препоръчайте seo услуга

Аз също си задавам подобни въпроси и постоянно разглеждам какво предлагат в тия сайтове. Изводът ми е, че вирал ефекта е всичко + социалните медии. Всичко друго е пясъчно СЕО - като дойде урагана Гугъл и отмита всяка следа...

Че е така, така е, но винаги съм казвал че ако си изградиш нещата както трябва и положиш здрави основи урагана никога не помита всичко, най-важното е да не се задържаш на едно и също място. А специално за нишата на този сайт си е чисто информативен женски сайт с някакви глупости там с насочване към adsense и афилейт и малко трудно да стане вирал просто така. Аз ще си му купя всички социални сигнали както си му е реда facebook,twitter,g+, дъски летви и всички такива глупости, но искам през това време и някое друго линкче да влиза в сайта за да си каже чичо Гошо- ааааа тоя играе по всички терени, значи има нещо в него пред тия неоптимизираните изобщо на първа страница :D
 
От: Препоръчайте seo услуга

Аз те разбирам напълно какво имаш предвид. Обаче все повече гледам, че СЕО-то е до момент, вирала е вечен :D
 
Ако ще купуваш - трябва да знаеш какво правиш и най-вече какви резултати би ти дало. Не се пускай така бързо, нищо че нишата е лека. Повечето оферти съдържат евтини, шитави линкове, които после такава работа ти създават, че или е по-добре да почнеш от ново или да се откажеш от нишата с този сайт и домейн. :) Кой ти даде тази идея. Не е лоша, но се прави в някакъв микс човек, не така на голо.
 
От: Re: Препоръчайте seo услуга

Ако ще купуваш - трябва да знаеш какво правиш и най-вече какви резултати би ти дало. Не се пускай така бързо, нищо че нишата е лека. Повечето оферти съдържат евтини, шитави линкове, които после такава работа ти създават, че или е по-добре да почнеш от ново или да се откажеш от нишата с този сайт и домейн. :) Кой ти даде тази идея. Не е лоша, но се прави в някакъв микс човек, не така на голо.

Аз за това и пуснах темата, ако има колеги които ползват услуги каквито търся да споделят от къде или кой и какви са ефектите, защото наистина е пълно с доста измекяри и по горните неща дето си написал съм ги изживял вече с не един сайт :D За миксовете също си прав, аз за това търся да закупя някой пакет защото там по принцип има разнообразие и не се правят нещата за 1 ден, а поне месец и така всеки ден малко линкове малко социалки и други глупости в зависимост от това което предлага пакета на човека и нещата ще се наредят. :)
 
От: Re: Препоръчайте seo услуга

Аз за това и пуснах темата, ако има колеги които ползват услуги каквито търся да споделят от къде или кой и какви са ефектите, защото наистина е пълно с доста измекяри и по горните неща дето си написал съм ги изживял вече с не един сайт :D За миксовете също си прав, аз за това търся да закупя някой пакет защото там по принцип има разнообразие и не се правят нещата за 1 ден, а поне месец и така всеки ден малко линкове малко социалки и други глупости в зависимост от това което предлага пакета на човека и нещата ще се наредят. :)

Виж на Кalos услугата тук във форума, има не един и двама доволни.

Отделно, ако искаш да си супер safe - просто поръчай на някой да ти направи 30-40 web2.0 сайтове и да ти публикува статиите, пък ти после ще си слагаш линкове към главния сайт постепенно. Така нещата ще си зависят най-вече от теб. А после за tier2 - всяка услуга в BHW, която предлага 200-300 контекстуални линка за $20-30, върши работа.
 
От: Re: Препоръчайте seo услуга

Виж на Кalos услугата тук във форума, има не един и двама доволни.

Отделно, ако искаш да си супер safe - просто поръчай на някой да ти направи 30-40 web2.0 сайтове и да ти публикува статиите, пък ти после ще си слагаш линкове към главния сайт постепенно. Така нещата ще си зависят най-вече от теб. А после за tier2 - всяка услуга в BHW, която предлага 200-300 контекстуални линка за $20-30, върши работа.

Това е че както казах аз всичките неща мога да си ги свърша безупречно и сам и да вкарам много малко пари за ресурси, но тук идва моя проблем че почти нямам време, затова не мога да седна да се занимавам с тези неща и търся направо да си платя.
Ползвал съм услугата на KALOS преди година или две не помня за един сайт и нямах голям ефект или по точно ефекта които желаех, след това поръчах пакет за 5 долара от BHW за сайт със сходните параметри и няма да ви казвам тези 5 долара в каква трицифрена сума се преобърнаха :D
 
От: Препоръчайте seo услуга

Хайде бе момци всичките ли си оптимизирате сами или и най-обикновенните блогове ги давате на фирми за по 2-3к :D
 
Re: От: Препоръчайте seo услуга

Хайде бе момци всичките ли си оптимизирате сами или и най-обикновенните блогове ги давате на фирми за по 2-3к :D

Много хора купуват от тук, други при Еди и така. Важното е да си познаваш нишата, да имаш ясна представа какво ти е нужно като линкове и да си го изпълниш правилно. Никой няма да изръчка някакви непроверени (в повечето случаи са такива от BHW и Фивъра), където после да се чудиш какво ти се случва след поредния Пингвин ъпдейт. За жалост, не е само да ти кажат това и това. Правиш един бърз чек на конкуренцията, виждаш кой как е направи онпейджа, и след това какво и кой го е линкнал. Избираш най-добрите линк партньори и по някакъв начин набираш тези линкове, като успоредно с това гледаш за "нещо повече", което реално се явяват още по-добри линкове.

Дори и само при офпейдж оптимизацията не се плащат само линкове, а за рисърча и Know how-то на човека, който ще го движи. Тук, ако си сигурен какво купуваш и имаш поглед над пазара и в частност конкурентите ти, то няма какво да се притесняваш. Пак отварям една скоба и казвам, че освен всичко трябва да знаеш на къде ще поеме сайта не само след тези линкове, но и евентуално след минаването на поредния ъпдейт от Google. ;) И всичко това пак до известна степен е резултат от опита ти като оптимизатор. Това е в общи линии. Няма нищо много сложно.

Има сайтове с по 4-5 линка от авторитетни сайтове и добра история в нета, които не могат да бъдат догонени с години от такива купуващи шит линкове и чат пат се намира някой читав, както и има случаи в които линкове от не чат толкова авторитетни сайтове (но не шитави сайтове - 20-30 линка) изместват такива от пример 1. Въпрос пак на ясна представа върху всичко около нишата ти. И всеки добър оптимизатор след анализ и преглед на всичко вижда всичко в главата си като алгоритъм, който действа за дадената ниша....и знае с точност какво му трябва на един сайт, за да измести някой. Слабите оптимизатори правят 100 неща, които смятат, че ще сработят, а резултата при тях е каквото стане. Те нямат ясната представа какъв резултат ще даде да речем това това и това....те знаят, че прост трябва да го направят, за да има движение напред. Но дали е така, това е друга тема. Често оптимизаторите, работещи с малки бюджети го правят. Въпреки анализа, който са направили, те реално или не са обяснили добре на клиента какво е нужно, или клиента е решил, че няма да може да си позволи такива бюджети и често не се стига до желания резултат. Защо го казвам? Защото често се правят грешни заключения за това какво е нужно и защо е нужно, за да може сайта да види първа страница.

Пример мога да дам с едни мои приятели, които им се отдаде възможност да работят с доста силна неправителствена организация, която ги помоли да им направят отстъпка. Казаха ми, аз им казах да им вкарат контрапредложение, което да е безплатно, но да им сложат логото като партньори. Те заявиха, че ще им струва ххх лева, и време и отказаха, дори и с намалението. После като видяха какви цени се искат за линк от авторитетен сайт (перманентна връзка в статия), май не им се видя толкова лоша идея да вземат от там линк. Но това вече е друга тема. Само вметвам, защото някои си мислят, че ще се прецакат. Сега с този линк щяха да са на доста по-предни позиции, но нали всичко се прави на принципа тънко, няма начин да не закъснеят резултатите след това. ;)
 
От: Препоръчайте seo услуга

Да това инфо е полезно и аз съм наясно с него, но все пак още не съм намерил място или човек за закупуване на качествени линкове така че приемам всякакви предложения :)
 
Re: От: Препоръчайте seo услуга

Да това инфо е полезно и аз съм наясно с него, но все пак още не съм намерил място или човек за закупуване на качествени линкове така че приемам всякакви предложения :)

Ако изскочи нещо, ще си кажем. Аз силно се надявам някое индийче да се появи в Ен часта на форума с някой добър сървис, защото има и такива. ;) Но това са хода с много ресурси и знаещи как да направят добър продукт. ;) За момента не мога с ръка на сърце да препоръчам такава оферта - и то за 5-10$. :) Имаше яки по едно време в BHW, но бяха на добри суми - $200-300, нещо което реално може да направиш и с prweb като идея, но ако тук не ти се налагаше да имаш добра новина. ;) А просто добре написана статия / статии. ;)
 

Горе