Приложение Nice за допълнителен доход : изтекла оферта. Вече не набират членове.

много скорошен домейн... за мен това е скам nicetech.cc - Creation Date: 2023-02-09T14:13:45Z освен това съм сигурен , че eMag дори не знаят , че ползват логото им.

Ай ся. Имат сертификат и 50милки шеърс.
photo-6093671704208455396-y.jpg


Ако някой има нужда от подобни има темплейти в нета:

Ете тука си имаш знаци, подписи, даже може и снимка как ти връчва сертификатчето да си спретнеш.
 
тея растерни бланки в Office1 са по 3 лв :) Попълването на мастилено струен принер у дома е безплатно от човек който разбира от CorelDraw
 
Споко, без драми и емоционални изблици. Всичко може да се нареди с изтриване на поста ми. Няма да се обидя 😊
 
Споко, без драми и емоционални изблици. Всичко може да се нареди с изтриване на поста ми. Няма да се обидя 😊
мацко не си трий темата полезна е по един или друг начин
 
Пича удари греда.
Тук не минават такива, даже и бг мама няма да минат вече.
 
Ясно, 100% scam.
Я кажи срещал ли си го това, за което питам, че втори ден ми надуха главата да им го търся.
Хора, които хал хабер си нямат от елементарни неща след години и години ползване на интернет.
Гледали "обява" - "Amazon търси многобройни сътрудници, заплащане на деня, 100-200 евро на ден", нещо такова. И ми говорят за обява, а после май е било някаква реклама във ФБ, а може и това да не е било дори. Което го буукмаркнали :/

Чувал/и ли сте за такова нещо напоследък, че ми надуха главата за това нещо. Amazon търси многобройни сътрудници, заплащане на деня
 
Я кажи срещал ли си го това, за което питам, че втори ден ми надуха главата да им го търся.
Хора, които хал хабер си нямат от елементарни неща след години и години ползване на интернет.
Гледали "обява" - "Amazon търси многобройни сътрудници, заплащане на деня, 100-200 евро на ден", нещо такова. И ми говорят за обява, а после май е било някаква реклама във ФБ, а може и това да не е било дори. Което го буукмаркнали :/

Чувал/и ли сте за такова нещо напоследък, че ми надуха главата за това нещо. Amazon търси многобройни сътрудници, заплащане на деня

За немско имаше едно Амазон Флекс, където разнасяш на твои разноски и автомобил, ма вече го няма.
 
За немско имаше едно Амазон Флекс, където разнасяш на твои разноски и автомобил, ма вече го няма.
Те нали си имат дронове за разнос 😁
 
Те нали си имат дронове за разнос 😁
Абе да пуснеш дрон тука, не е като да му заредиш батерията и да го пуснеш..

 
По принцип не са, но на практика не са за тази секция, и я преместих.
Само дето си объркал Webmaster Tools с кофата :D
 
@Blinky MLM простотиите тук не бяха ли забранени или се бъркам? Става банално вече.
Като изключим тая тема специално що МЛМ да е забранено ,че се несещам? И честно не схващам защо всички скачат срещи тоя вид бизнес, като тва е да го кажем на езика на днешното време дропшипинг + реферална система. Да не говорим,че вече има много случай за пирамида в дропишипинга ,което е къде къде по гадно от МЛМ - а
 
  • Like
Реакции: Vbb
Като изключим тая тема специално що МЛМ да е забранено ,че се несещам? И честно не схващам защо всички скачат срещи тоя вид бизнес, като тва е да го кажем на езика на днешното време дропшипинг + реферална система. Да не говорим,че вече има много случай за пирамида в дропишипинга ,което е къде къде по гадно от МЛМ - а
Повечето се дразнят на методите, които се прилагат при набирането на хора по веригата. Както и на клиенти, в много случаи на ръба на позволеното, но далеч от "лоялната" търговска практика.
 
МЛМ е много хубав модел.
Проблемите са ниската квалификация на заетите в сферата, липсата им на търговски умения или дори елементарен такт.
 

teolita , създава ли проблем прехвърлянето на средства от акаунта за NICE в BINANCE и след това по банкова сметка и как точно се изпълняват преводите?​

 
Този скам е сравнително нов, от около 2-3 месеца и все още работи. Днес един приятел ми разказа за какво става въпрос и е тежка пирамида, но плащат коректно (засега). Най-вероятно ще умре по някое време стига да сте се избили.

Три нива има за вход - 180$, 600$ и 2000$, като на ден се прави 1/30 от вкараното, което значи, че след един месец избивате парите и след това е чиста печалба + допълнителни средства, ако водите реферали. Тегленето на пари може да е през банка или крипто, като таксата е високичка - 6%. Ако някой ще пробва, препоръчвам да не теглите до банка или бинанс, а към Trust Wallet, за да избегнете всякакви проследявания и въпроси за произход на средства.. и разбира се базови познания за крипто, за не Ви завъртят и там.

Моят човек директно влиза с 600$, а аз не мисля да участвам.

Някой, ако има интерес ще дам контакт.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Този скам е сравнително нов, от около 2-3 месеца и все още работи. Днес един приятел ми разказа за какво става въпрос и е тежка пирамида, но плащат коректно (засега). Най-вероятно ще умре по някое време стига да сте се избили.

Три нива има за вход - 280$, 600$ и 2000$, като на ден се прави 1/30 от вкараното, което значи, че след един месец избивате парите и след това е чиста печалба + допълнителни средства, ако водите реферали. Тегленето на пари може да е през банка или крипто, като таксата е високичка - 6%. Ако някой ще пробва, препоръчвам да не теглите до банка или бинанс, а към Trust Wallet, за да избегнете всякакви проследявания и въпроси за произход на средства.. и разбира се базови познания за крипто, за не Ви завъртят и там.

Моят човек директно влиза с 600$, а аз не мисля да участвам.

Някой, ако има интерес ще дам контакт за да Ви вкарат в играта и да Ви разкажат подробно.

Поздрави!
Бих се радвал да се свържа с някой който се занимава с тази платформа, дори и да е от кратко, най - малко за да получа някаква информация.

Благодаря!
 
Този скам е сравнително нов, от около 2-3 месеца и все още работи. Днес един приятел ми разказа за какво става въпрос и е тежка пирамида, но плащат коректно (засега). Най-вероятно ще умре по някое време стига да сте се избили.

Три нива има за вход - 180$, 600$ и 2000$, като на ден се прави 1/30 от вкараното, което значи, че след един месец избивате парите и след това е чиста печалба + допълнителни средства, ако водите реферали. Тегленето на пари може да е през банка или крипто, като таксата е високичка - 6%. Ако някой ще пробва, препоръчвам да не теглите до банка или бинанс, а към Trust Wallet, за да избегнете всякакви проследявания и въпроси за произход на средства.. и разбира се базови познания за крипто, за не Ви завъртят и там.

Моят човек директно влиза с 600$, а аз не мисля да участвам.

Някой, ако има интерес ще дам контакт за да Ви вкарат в играта и да Ви разкажат подробно.

Поздрави!

Тегленето става и без такса ако се изчаква до 1000 евро за Sepa, тоест банков превод или 1000 usdt за крипто.
 
Последно редактирано:

Горе