Пробвали ли сте webmaster tools на bing?

От: Пробвали ли сте webmaster tools на bing?

тук май само аз си пиша за тях добри са ако оптимизираш за яхо бинг като вградят вътре и сайт експолръра ще си станат муцка :)
 
От: Пробвали ли сте webmaster tools на bing?

Какъвто им е паяка и СЕРПА, такива са им всичките кур-инструменти на тия олигофрени. Това ми е мнението за би-нг.
 
От: Пробвали ли сте webmaster tools на bing?

тук май само аз си пиша за тях добри са ако оптимизираш за яхо бинг като вградят вътре и сайт експолръра ще си станат муцка :)
Оптимизацията им предствлява:

keyword domain + keyword stuffing + яко spam shit. И се получава. Толкова добри алгоритми имат, че чак се плаша какво са изкарали, като тулове. :)

Може да поработят върху алгоритъма си, но като гледам и Гугъл колко се сдуха, май мак са си ОК и така. :)
 
От: Пробвали ли сте webmaster tools на bing?

Повдигам доста стара тема,но няма смисъл да отварям нова.Имам EN сайт,към който съм редиректнал купени специално за целта дропени домейни с много линкове.Възможно ли е резултатите в GWT и BWT да се различават драстично,в смисъл такъв: в GWT ми давам 1 млн. връзки към сайта,а в BWT едва 70 к. ? Да беше 5-10% разликата,окей,ама тук става дума за около 15 пъти разминаване... :confused:
 

Горе