Проблеми с графики

Daten

Member
http://footballwindow.blogspot.com/2008/04/blog-post_345.html

Става въпрос за двете емблеми. И двата файла са транспарант и би трябвало това бяло поле около емблемата на Манчестър Юнайтед да го няма. Имам доста лога, и всички изглеждат еднакви. Някои се появяват с бяло поле, други са транспарант. Как да реша проблема?

Другия ми въпрос. Как да добавя някакви картинки към етикетите. Примерно преди етикета англия да има едно малко лого на английската висша лига.

Трети въпрос. Горе, където са категориите искам да добавя нова "Статии", но как да го направя и да действа като етикет. Един вид, пиша статията, слагам етикет "Статии" и вместо да се появи етикет "статии" вдясно до прогнозите англия, германия, самата статия директно да отива в "горния етикет статии". Не знам дали много ясно го обяснявам, но не знам точно как да опиша какво искам да направя.

Благодаря предварително.
 
Проблема с графиките е решен. Не знам по каква причина, но когато зареждам графиките през блоггър, някои излизат транспарант, някои - не. Когато качвам графиките в imageshack примерно, нямам проблеми.

Останаха "проблемите" с другите два въпроса. Може да ми дадете инфо и на английски.
 

Горе