Проблем при слагането на Svejo бутон

Daten

Member
Няколко проблема с темплейта

Проблемът идва от там, че темата ми е принципно за уърдпрес, но е пригодена за ползване и от блогър.

Разгледах тук http://svejo.net/reception/button_blogger как точно да си сложа бутона, но при мен просто няма такъв ред:
Код:
<p><data:post.body/></p>

Може би трябва да се спомене, че почти нищичко не отбирам от HTML.
 
Последно редактирано:
От: Проблем при слагането на Svejo бутон

Ти се шегуваш нещо с мен, май.

Edited:.
Само да добавя, че темата, която ползвам е от btemaplates.com, ако това ще ви е от полза да ми кажете как да си сложа "свеж" бутон.
 
Последно редактирано:
От: Проблем при слагането на Svejo бутон

Здравей.
Следвай всичките стьпки на свежо до там че като натиснеш Ctrl+F
и вкараш <p><data:post.body/></p>
просто истрий post.body/></p> да ти остане само <p><data:
В кода ще ти се оцвети с оранжев цвят ето това <p><data:blogCommentMessage/></p>
от тук нататьк следвай препорьките на свежо и си готов.
Само имай вьв предвид че бутона ще го има от тук на татьк в статиите ти,няма да го има в старите ти статии.
Ако не си ме разбрал нещо,пиши пак.
Успех
 
От: Проблем при слагането на Svejo бутон

Хиляди благодарности! Получи се, че дори и на старите публикации го има. Притеснява ме единствено този надпис над бутона: No Response to "Програма: Испания Примера Дивисион 2009/2010"

EDITED
Всичко е точно! Горното се е отнасяло, че все още няма коментари относно публикацията, а не, че нещо не е наред с бутона. Още веднъж благодаря за помоща.
 
Последно редактирано:
От: Проблем при слагането на Svejo бутон

Сори за дабъл постинга, но ако още веднъж си редактирам горното мнение ще стане мазало.

Та, имам нов проблем, който отново е свързан с темплейта ми. Искам да направя да НЕ се показва цялата статия, а само част от нея с линкче отдолу "прочети още" или нещо от сорта. Стандартните начини и хелпа на блогър не помогнаха. :wink:

EDITED
След известно ровене из темплейта и дълго търсене в Гугъл реших проблема.
 
Последно редактирано:

Горе