Проблем с Админ вход

cloc

Member
Наскоро закупих едно сайтче базирано на CMS, евтинко го взех. Но сега като се опитам да влезна в админ панела ми дава че паролата не е вярна. Влизам в MSQL базата и променям юзера и паролата и пак същото. Давам от сайта забравена парола, и ми изпраща нова парола на имейла, въвеждам новата парола и пак грешка. На какво може да се дължи това.
Писах на този от който взех сайта, но никакъв отговор.
 
От: Проблем с Админ вход

Направи нов акаунт. Дай му администраторски права през базата данни и виж какво ще стане.
 
От: Проблем с Админ вход

Наскоро закупих едно сайтче базирано на CMS, евтинко го взех. Но сега като се опитам да влезна в админ панела ми дава че паролата не е вярна. Влизам в MSQL базата и променям юзера и паролата и пак същото. Давам от сайта забравена парола, и ми изпраща нова парола на имейла, въвеждам новата парола и пак грешка. На какво може да се дължи това.
Писах на този от който взех сайта, но никакъв отговор.
Да не сте променяли нещо по кода или сайта да е местен на друг хостинг. Аз съм имал подобен проблем с липсващ файл на сървъра.
 
От: Проблем с Админ вход

ще е по-лесно ако кажеш каква CMS ползва сайта :)


Ами системата е писана, защото никъде из нета не срещнах подобна.

По кода нищо не съм пипал, а сайта го преместих на мой хостинг. Иначе системата работи, само където не мога да влезна в админ панела.
Все още чакам отговор от този от който го взех.
 
От: Проблем с Админ вход

Ами системата е писана, защото никъде из нета не срещнах подобна.

По кода нищо не съм пипал, а сайта го преместих на мой хостинг. Иначе системата работи, само където не мога да влезна в админ панела.
Все още чакам отговор от този от който го взех.
Понякога се получава проблема при смяна на хостинга. Провери папката, в която си сложил файловете на сайта дали е със същото име, както при стария хостинг.
 
От: Проблем с Админ вход

Понякога се получава проблема при смяна на хостинга. Провери папката, в която си сложил файловете на сайта дали е със същото име, както при стария хостинг.

Ами проблема е че когато ми изпрати файловете те бяха сложени в папка /travel/, но пак не стана.
 
От: От: Проблем с Админ вход

ами нали каза, че е

Така де,
имах предвид че не е html сайт или подобен, не е също и wordpress или joomla. CMS но не зная каква е...
 
От: От: Проблем с Админ вход

Стана,
не бях видял в базата че има един ауторизационен код за админа.
Благодаря ви за съветите.
 
От: От: Проблем с Админ вход

Е да...до тук добре, но сега само главната страница се отваря. Всички други страници не се отварят. www.imot.adseu.net
 
От: От: Проблем с Админ вход

Е да...до тук добре, но сега само главната страница се отваря. Всички други страници не се отварят. www.imot.adseu.net

Директориите явно не са както трябва поставени. За всяка страница като гледам трябва да има директория и вътре сигурно index.php/html
 
От: Проблем с Админ вход

Със сигурност някъде греша...но за първи път ми се случва такова нещо. До сега никога не съм имал проблем с инсталациите на системи. Ще си поблъскам още главата. Някъде не съм задал път към тези категории...ама къде.
 
От: Проблем с Админ вход

Това понякога се получава ако .htaccess файла, предназначен за този CMS не е бил трансфериран от стария хостинг. Твърде вероятно е вътре да е имало описани mod_rewrite правила, без които страниците няма да работят правилно. Другото което може да провериш е дали няма RewriteBase /travel в .htaccess-а. Тази директива също може да причинява проблеми, тъй като CMS-а преди се е намирал в поддиректория, а сега е в събдомейн.
 
От: Проблем с Админ вход

Това понякога се получава ако .htaccess файла, предназначен за този CMS не е бил трансфериран от стария хостинг. Твърде вероятно е вътре да е имало описани mod_rewrite правила, без които страниците няма да работят правилно. Другото което може да провериш е дали няма RewriteBase /travel в .htaccess-а. Тази директива също може да причинява проблеми, тъй като CMS-а преди се е намирал в поддиректория, а сега е в събдомейн.


СУпеееер, ами поиграх си тази нощ с хатчеса и взе че стана. Ама колко писане и проби бяха :)
 

Горе