Проблем с Адсенс

От: Проблем с Адсенс

Благодаря, biaaro! Ако продължава просто ще махна рекламите от този сайт, за да не навреди на всички останали сайтове. Иначе кликовете са от UK, но и сайта ми е таргетиран за UK и трудно ще изолирам IP.

Недей бърза да махаш. Аз съм имал поне 10 такива случая и нищо не е последвало от това, а съм сигурен, че са много повече, но толкова съм засякъл. Все пак не вися да рефрешвам през 2 минути... То ако някой иска да ти навреди няма да го направи по този начин... Стига да не е идиот де.
 
От: Проблем с Адсенс

А да го добавя ли към ''мой сайтове'' или да го оставя така ?
Няма смисъл, колко народ ще ти гледа кеша, че пари да губиш от това. Ако чак толкова те вълнува направи си url канал за него и го анализирай :)
 
От: Проблем с Адсенс

Имам проблем .
Кандидаствах в Адсенс и получих писмо че съм одобрен частично и че трябва да сложа рекламия код в сайта ми,но когато вляза в адсенс профила ми излиза следният надпис:

An AdSense account does not exist for this login, as your application is currently in review. Within a week of your application date, we'll review your application and follow-up with you via email. Once you are approved to join AdSense, you'll be able to log in to your account and get started.
Какво правим?
 
От: Проблем с Адсенс

Имам проблем .
Кандидаствах в Адсенс и получих писмо че съм одобрен частично и че трябва да сложа рекламия код в сайта ми,но когато вляза в адсенс профила ми излиза следният надпис:

An AdSense account does not exist for this login, as your application is currently in review. Within a week of your application date, we'll review your application and follow-up with you via email. Once you are approved to join AdSense, you'll be able to log in to your account and get started.
Какво правим?


Изчакай още малко и ще го активират, може би утре или в други ден...
 
От: Проблем с Адсенс

Дано се оправи,до сега не ми се е случвало подобно нещо....
 
От: Проблем с Адсенс

Screenshot_10.jpg

Screenshot_9.jpg


Упълномощил съм два сайта от който само в единия има трафик и от около 10 дена ми стои известие на профила че други сайтове показват кода ми, нормално ли е и как да го махна ?
 
От: Проблем с Адсенс

Виж файлът 9522

Виж файлът 9521


Упълномощил съм два сайта от който само в единия има трафик и от около 10 дена ми стои известие на профила че други сайтове показват кода ми, нормално ли е и как да го махна ?

Нормално е, не му обръщай внимание.
 

Горе