Проблем с бамбукови щори

Re: От: Проблем с бамбукови щори

Ям, не хора...обедно време е :), ще ги снимам споко, ама са боклуци някакви от Бриколаж. Абе как се качват снимки в тоя форум?

яж, яж, ние тука се изпоядохме за твоите щори, ти ядеш. ц-ц-ц, една снимка не качи начи
 
От: Проблем с бамбукови щори

Точно е такива са какъвто линк е пуснал Булблогър...спести ми снимането...само дето нямат такава картинка..абе евтинджоци от Бриколаж за 7.99лв за 160на60см

http://www.predpriemach.com/attachment.php?attachmentid=3804&d=1336303613

даже в Практикер бяха намалени на 3.99 но свършили, а аз така и така бях решил и си ги взех ненамалени, то така и така без пари...да видим ся дали ще свършат работа. Точно за това е ламаринката, да се увиват, ама понеже е грозна и не можех да се досетя.
 
От: Проблем с бамбукови щори

Като ви гледам и чета се чудя дали можете крушка да завиете.... сериозно.
 
От: Проблем с бамбукови щори

Тебе пък кво ти пука...за кво ти е крушка, нали лаптопа свети :)...
 
От: Проблем с бамбукови щори

Абе не знам, като гледам едни щори не можете да си сложите, пък нека свети лаптопа.
 
От: Проблем с бамбукови щори

Абе кой ти е казал, че ся щори не можем да си сложим, да пише - не мога да си сложа щорите? :) Ей, вземи пий една ракия не се прави на бг майстор :).
 
От: Проблем с бамбукови щори

Абе таман неска сутринта търсих нови щори да си взема, в бриголажа и практикер имат ли алуминиеви да прибягам да си взема ?
 
Re: От: Проблем с бамбукови щори

Абе таман неска сутринта търсих нови щори да си взема, в бриголажа и практикер имат ли алуминиеви да прибягам да си взема ?

то за имане имат ама що ще ги вземаш от там? огледай се за някоя фирма - ем ще ти ги направят по мярка, ем ще ти ги монтират, че даже и по-евтино може да ти излезе
 
От: Re: От: Проблем с бамбукови щори

то за имане имат ама що ще ги вземаш от там? огледай се за някоя фирма - ем ще ти ги направят по мярка, ем ще ти ги монтират, че даже и по-евтино може да ти излезе
По принцип така щях да направя ама като се замисля много време и играчка, а и докато ги направят ще ми мине мерака. А така вземам някви и ги слагам.
 
ема едва ли са като твоите, защото той каза бамбукови. бамбукови с такъв механизъм не съм виждал а и няма да са евтини пък tanipo каза "евтинджоци"

ПП ако се напънем още малко ще изпреварим бгмама и направисам по фраза "бамбукови щори"

Еее,не. Аз наскоро от практикер си купувах такива на примоция. Много са тънки и така се навиват.
 

Горе