Проблем с ексел!

dalasweb

Well-Known Member
Имам една обикновена таблица на ексел с падащо меню.
В падащото мещ ми са въведени стоките - сега искам да допълня няколко стоки ,но не мога да намеря откъде ставаше това.Отварям с парола таблицата и не мога да намеря sheet ли е какво е да допълня стоката в падащото меню.Някой знае как става?мЕРСИ!
 
От: Проблем с ексел!

Падащото меню или е Data Validation или Филтър
Ако е Data Validation най-вероятно са скрити редове/колони.
Отиди на някоя попълнена вече клетка, цъкни на Data -> Validation и виж от къде точи.

Ако е филтър, трябва просто да си добавиш нов ред с новия продукт най-долу и обикновено филтъра сам си го хваща.
 
От: Проблем с ексел!

офиса ми е на български и
 
От: Проблем с ексел!

оправих се натисках каквото ми падне и стана

а Балканския КОН да мълчи щом знае английски
Немските крале са говорили на немски само с конете си
а в България

Димитров: аз се отнасям сериозно към съда и не мога да оставя без възражение всичко което се каза тук . Мен ме обиждаха как ли не, това за мен е безразлично, но във връзка с мен наричаха и българския народ "див и варварски". Наричаха ме "тъмен балкански субект", "див българин" .Вярно е че българския фашизъм е див и варварски. Но Българския народ който е бил 500 години под чуждо иго,без да загуби своя език и националност, нашата работническа класа и селячество, които се борят против фашизма, за комунизъм - такъв народ не може да бъде див и варварски. Диваци и варвари в България са само фашистите. Но аз ви питам господин председател: в коя страна фашистите не са диваци и варвари?

[video=youtube;2XNfUBhd4ls]http://www.youtube.com/watch?v=2XNfUBhd4ls&feature=player_embedded#![/video]
 
От: Проблем с ексел!

ОЛИГОФРЕН Е НА МАЙКА ТИ миризливото ЛЯЙНО, дето знае чужди езици
пуши КЕНТ и има бонбонки ТИК ТАК:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Горе