Проблем с опциите на OpenCart 1.5.1.3

Websolut

Well-Known Member
Имам малък проблем с опциите на OpenCart 1.5.1.3 е версията;
Въвеждам няколко опции ръчно и след като ги запаметя и след това отворя продукта за редактиране се получават празни места,но те всъщност не са празни,защото в клиентската част си ги има,но като се направят каквито и да били промени по продукта примерно промени се цената и дава грешка при запаметяване,че има празни места,какво ли не пробвах,само ъпгрейд още не съм,ще съм благодарен,ако някой може да ме насочи от къде може да идва проблема,макар,че аз имам опасения,че е от самата версия на опънкарта или от VQMOD някой XML макар,че и него спрях и пак същото.

2013_12_29_164750.jpg
 
От: Проблем с опциите на OpenCart 1.5.1.3

Не, това ми го прави на почти девствен магазин:),единственото което съм правил е импорт на продукти с опции,освен от там да е станало нещо,сега ще махна и Vqmod изцяло да видя какво ще стане
 
От: Проблем с опциите на OpenCart 1.5.1.3

Изтрий всичко то XML папката на vqmod и виж дало ще се оправи.
Преди това си направи бакъп :)
Ако е от това започни да качваш едно по едно XML файловете да видиш кой точно го чупи
 
От: Проблем с опциите на OpenCart 1.5.1.3

Не е от VQMOD махнах го и преинсталирах чисто нов напълно празен явно нещо се е омазало в базата при импорта предполагам
 
От: Проблем с опциите на OpenCart 1.5.1.3

Чисто нова инсталация на OpenCart Version 1.5.1.3 и резултатът е същия,някой срещал ли е този проблем в тази версия или пък може ли да е от сървъра,май май ше се ъпгрейдва, колкото и модули да имам инсталнати на този сайт, проблема е странен, но странното е, че и не откривам инфо в нета някой да е имал този проблем,а може пък да не търся правилно:)

2013_12_29_194703.jpg
 

Горе