Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

От Affiliate.mymall.bg досега имам изплатени 1700 лв. за 8 месеца. Това прави 17 000 лв през моя линк за тяхна сметка.Средно на месец не получавах по малко от 200 лв. А на ден по 10-тина лева.Имал съм дни с над 50 лв печалба от комисионни. Защо взеха да правят така сега не знам?! Отвратен съм! Отблъскват тези, от които печелят! А най грозното е, ако по някакъв начин прибират и нашите комисионни. Не смея дори да си го помисля!!!
 
От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

После се чудят хората, защо българите правят сайтове на английски...Ми как да работиш с българи като все някой ще гледа да те прекара. Не казвам, че всички са еднакви, но болшинството са така.
 
От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

Преди и аз пробвах тази система прогнила.. Резултата: един приятел си накупи неща за 200 лева, а на мен не ми отчете дори левче. :cry: Какво да ти кажа "работа, ама българска" както са казали хората!
 
От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

Какво става бе хора!? След протеклото обновяване на облика на sports.mymall.bg вчера сутринта - 15.08.2014 в страницата на АФИЛИЕЙТ ПРОГРАМАТА(в меню: ДОКЛАДИ - БЪРЗИ СТАТИСТИКИ) не се отчитат кликове през партньорските ни линкове!Влезнах многократно през линка си а броя на кликовете не се променя.До този момент нямам нито кликове нито продажби през линка си и не само аз - при всички афилиати които познавам е така.

Вчера разговарях с техен служител по въпроса на 0700 10 998 , но резултат до момента няма!

Ако някой знае нещо да пише!

Благодаря предварително!
 
От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

А преди вчерашната промяна за 10 дни имам 200 лв комисионни! Какво става сега?
 
От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

Ако има някой АФИЛИАТ между тези които четат това моля да погледнат имат ли кликове и продажби днес в страницата си в Партньорската програма! Много ще съм благодарен на всички отговори от вас!
 
От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

Ето най после и отговора на Дацко Дацев:

Здравейте,

имаме технически проблем в момента.

Молим да ни извините за причиненото неудобство. Можете да свалите временно рекламите, които сте поставили, докато решим проблема.

Работим по отстраняването на проблемите.

Поздрави,
Май Мол
 
От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

Така че относно всички афилиати: сваляите рекламите си приятели! Няма нужда да им правим пари а те да си ги прибират в джоба!
 
От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

Веднага бих пресутановил всякакви взаимоотношения с тях!
 
От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

Аз пък получих мейл, че имали много опити за измама и спират програмата. Ххахаха, опити за измама, те не изплащат комисионните, а с кво оправдание се измъкват. Пълен смях с тия Mymall
 
От: Проблем с партньорска програма на Mymall.bg

Опити за измама от афф програма - демек ти им купуваш стоката за 100 лева и получаваш 5-10 лева от тях за това? Това е доста хитър начин за измама и граничи с начина за забогатяване на Пеги Бънди, дето си купуваше сама козметичните продукти и правеше пари от това...
 

Горе