Проблем с фейсбук ревюта

arcsales

Active Member
Здравейте,
Нещо странно се случи днес.
Бях при клиент и тъкмо завършихме обекта и го помолих да остави ревю във фейсбук.
Пратих му този линк: https://www.facebook.com/mebelisvkus/reviews/?ref=page_internal
Клиента си извади телефона и следвайки връзката отиде на страницата и започна да пише. След като цъкна бутона за добавяне на ревюто... всъщност ревюто не се добави в ревютата на страницата ами се пльосна в неговия профил :D Останахме изумени. Докато трие поста от стената си даже някакъв негов приятел го лайкна :D

Помолих го да опита втори път и втория път пак същата история ама този път нямаха време неговите приятели да лайкнат текста в неговия профил. Взех му телефона, стигнах до страницата без да ползвам линка, който му бях пратил, от там отидох на ревюта и си написах ревю... ама пак му го пльосна на неговата стена :D

Някой да се е сблъсквал с такова нещо?
През последните дни с няколко сЪфорумци разменихме ревюта и всичко беше успешно.
Идеи?

Може и да не е за тук поста, но ми се струва някак релевантно. Да ме извинявате ако съм объркал мястото :)
 

Некъв бъг при мобилното приложение. Уж било фикснато, ама може и да не е. Да ъпдейтне аппа, може да пробвате и през десктоп.
 
Уж било фикснато, ама може и да не е.
Явно си чел нещо в нета, а аз не. Тоест ще потърся и аз :D

Като знам какво е нивото на повечето потребители и... Ще ги мъча все пак, че ми е важно.
Благодаря!
 
При много потребители се получава този бъг.
Решението: влиза във Фейсбук така както си влиза обикновено. Намира вашата страница ръчно. Кликва на отзиви и пише отзив.
Не трябва да влиза в страницата през линк!
 

Горе