Проблем с Adsense ... ?

mecho

New Member
Здравейте колеги.
От доста време ползвам AdSense, но винаги мерака ми приключваше бързо.
От скоро имам нов блог, който смятам да поддържам за постоянно.
Имам реклами.За съжаление трафикът е слаб, да не говорим, че не съм много наясно с оптимизацията и определено имам нужда от помощ, но не това е причината да пиша ...
Сега погледнах отчетите в Adsense и ми направи впечатление, че имам 2 клика на реклами през този месец (не се смейте, моля ви ...), но за нито един от кликовете не са ми начислени пари ...
Имате ли идея каква може да е причината ?


edit: Току що поглденах разделът, който показва оторизираните сайтове и с голяма изненада прочетох следното:

Неупълномощени сайтове

Следните сайтове не са включени във Вашия списък с разрешени сайтове, но през последната седмица са показвали реклами, използвайки Вашия издателски номер в AdSense.
Моля, обърнете внимание, че този отчет съдържа данни за цяла седмица и поради тази причина може да съдържа сайтове, които сте допуснали преди по-малко от седмица.
URL на сайта
therealbws.blogspot.com


Защо се е получило това при положение, че добавих сайта преди доста време ? Нещо друго ли трябва да направя ?
 
Последно редактирано:
Сега погледнах отчетите в Adsense и ми направи впечатление, че имам 2 клика на реклами през този месец (не се смейте, моля ви ...), но за нито един от кликовете не са ми начислени пари ...
Имате ли идея каква може да е причината ?
По някаква причина са сметнали, че това са fraudulent кликове. Хубавото е, че сравнително рядко се случват такива неща. При всички случаи не си изтървал много пари. Честно казано не виждам причина качествен сайт, който се поддържа да се монетизира с AdSense. Ако ще правиш качествен сайт, избери си сносна ниша и започвай да промотираш някакви продукти срещу комисионна. Повече пари ще изкараш.
 
От: Проблем с Adsense ... ?

да не би ти да си кликнал и да не помниш?защото google ги разбира тия неща.Аз обмисля да създам мрежа от хора кликащи на реклами и ако искаш ще ти се обадя по натам.
 

Горе