Проблем с Google Adsense

hadzhiew

New Member
Здравейте, от доста време използвам адсенс и всичко е било точно, с разлика най-много 1 евро между прогнозни проходи и сума за плащане. Сега разликата между приходите ми за последния месец и Финализирани приходи за същия месец е 100 евро. Някой знае ли, защо се получава така ? Моля, някой да помогне :)
 
От: Проблем с Google Adsense

Здравейте, от доста време използвам адсенс и всичко е било точно, с разлика най-много 1 евро между прогнозни проходи и сума за плащане. Сега разликата между приходите ми за последния месец и Финализирани приходи за същия месец е 100 евро. Някой знае ли, защо се получава така ? Моля, някой да помогне :)


Те от гогле са го обяснили достатъчно подробно тук.

Най-вероятно имаш кофти трафик, който не се нрави на рекламодателите. Също може невалидни кликове от предни месеци да ти хванат от този. Всичко е възможно. Мога да ти препоръчам да го приемеш и да продължаваш напред, просто няма смисъл да си губиш времето в ровене. Ако смяташ, че не можеш да го приемеш винаги можеш да смениш програмата. Няма какво да направиш, това е.
 
От: Проблем с Google Adsense

Защо никъде не пише, че са удържани, пише ми корекция - друго - 0,05 евро - това друго ли е ?
 
От: Проблем с Google Adsense

Защо никъде не пише, че са удържани, пише ми корекция - друго - 0,05 евро - това друго ли е ?

Защото не са удържани, а са коригирани прогнозните приходи, които са неточни. Второто не мога да го разбера!? Какво е това друго, къде го гледаш?
 
От: Проблем с Google Adsense

Те тея са толкова гладни вече, че всичко могат да направят. :D
 
От: Проблем с Google Adsense

Не го правят от глад, правят го от алчност!

Мдам така си е, жалкото е, че ние всички страдаме от това. :(
 
От: Проблем с Google Adsense

Колкото и да коригират, те си остават най-сериозната и добре платена мрежа.
 
От: Проблем с Google Adsense

Още не ми се е случвало да коригират такава сума. Най-много до няколко цента, максимум евро.
 
От: От: Проблем с Google Adsense

Още не ми се е случвало да коригират такава сума. Най-много до няколко цента, максимум евро.

На мен ми се случва за 1ви път от една година ги ползвам. Разликата е, че този месец имам пари и от стария месец (неизплатени под 70 евро ), може ли това да има нещо общо с проблема ?
 
От: От: Проблем с Google Adsense

На мен ми се случва за 1ви път от една година ги ползвам. Разликата е, че този месец имам пари и от стария месец (неизплатени под 70 евро ), може ли това да има нещо общо с проблема ?

Имам чувството, че не ни даваш цялата информация. Колко имаш изкарани този месец и колко миналия и колко ти е сумата за плащане в крайна сметка. Няма начин да имаш 150 евро за двата месеца и да се те коригирали 100 еврака.
 
От: От: Проблем с Google Adsense

Имам чувството, че не ни даваш цялата информация. Колко имаш изкарани този месец и колко миналия и колко ти е сумата за плащане в крайна сметка. Няма начин да имаш 150 евро за двата месеца и да се те коригирали 100 еврака.

Август - 52,47 € (финализирани)
Септември - 240,15 € (прогнозни)
Общо за двата месеца:196,51 € (финализирани)
 
От: От: Проблем с Google Adsense

Август - 52,47 € (финализирани)
Септември - 240,15 € (прогнозни)
Общо за двата месеца:196,51 € (финализирани)

Ми щом са финализирани този месец значи са добавени и парите от предния... И мен са ме коригирали с близка до твойта сума, обаче ставаше въпрос за съвсем други цифри. Твойто е някакъв прецедент, защото процентно е значителна част от общата сума. За съжаление не можеш да направиш почти нищо. Все пак можеш да им пишеш. Нищо чудно да става въпрос за грешка. Просто е 1/3 от цялата сума, което е супер странно.
 
От: От: Проблем с Google Adsense

Ми щом са финализирани този месец значи са добавени и парите от предния... И мен са ме коригирали с близка до твойта сума, обаче ставаше въпрос за съвсем други цифри. Твойто е някакъв прецедент, защото процентно е значителна част от общата сума. За съжаление не можеш да направиш почти нищо. Все пак можеш да им пишеш. Нищо чудно да става въпрос за грешка. Просто е 1/3 от цялата сума, което е супер странно.

Можете ли да ми дадете мейла на google, на какъв езика трябва да им пиша ? :)
 
От: От: Проблем с Google Adsense

Можете ли да ми дадете мейла на google, на какъв езика трябва да им пиша ? :)


Ето това вече е сложен въпрос... Има някакви ама ... Особено пък за проблеми с плащания. Пиши им във форума тук Линка е направо към секцията за проблеми с плащанията. Там ще те насочат или направо ще те поемат от съпорта, защотото се чете и от тях. Не храни големи надежди обаче.
 

Горе