Програма за автоматично пускане на теми

eshk0

Member
Здравейте,

има ли такава програма?

Чудя се един потребител във форума ми пуска примерно 5 теми за 10 минути (в същото време пуска тези теми в над 100 форума) попитах го но не ми казва, момчето е от Германия. Прати ми някакви снимки с плащания :D всяка седмица 700-1000$...

Някой ако знае нещо нека да сподели.
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Има да :) ЕксРумер му викат ;)
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

моля, без излишни коментари.. питам защото има auto submit-ери където постват в над 100 сайта ...
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Няма такъв филм, пича ти каза - Xrumer. А ако знаеш колко струва... ;)
 
От: От: Програма за автоматично пускане на теми

моля, без излишни коментари.. питам защото има auto submit-ери където постват в над 100 сайта ...

Ти май не си наясно какво питаш?
 
Аз не те разбрах, какво искаш?

А - някой да ти пише теми на кило във форума?
Б - да разбереш какво ползва тоя келеш за да го спреш?

и за двете има решение ама обясни първо какво искаш за да ти помогне някой
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Иска програма, с която да поства много линкове във форумите, към сайтове от типа FileSonic, HotFile и т.н., за да печата парички.
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Аз знам за един пхп скрипт който пуска теми навсякъде из форума,ама нещо не мога се оправя с него
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Супер интересна тема е това! И аз отдавна се чудя, как някои съумяват да постват на толкова места едновременно? Ако някой знае отговор, нека го сподели, много ще помогне!
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Трябва много добре да проучите къде може да използвате тези ботове, защото в най-големите форуми със сигурност ще изядете банана
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Нито едно от мненията няма да види бял свят, защото всеки уважаващ себе си форум вече има такива защити, че автоматичният спам е невъзможен.
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Не бе сериозно имаше такъв софтуер за 20-30 долара ама не мога да се сетя как се казваше. Преди година някъде го ползвах. Та там си правиш рег в даден форум и избираш в коя категория да постваш (чрез id-то) и после само пишеш поста и даваш събмит. Фактически ако не те мързи да правиш акаунти и в 10 000 форума можеш да събмитнеш.
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Сиг, има такива програми...

има други като тези но не са за пускане на теми, а за публикуване на темите в тия сайтове... и сиг, са само за собствениците на сайтове.

http://warezlinkers.com/auto/
http://www.mechosubmitter.com/

а тук има нещо друго но нищо не успях да направя

http://twilight.ws/webmasters/

Submission tools


 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Е закакво ти е, нали печелиш луди пари :D :D
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

еми луди не луди, печеля двойно повече от заплатата на баща ми!
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Вече доста парички изкарахме с тая програма :) Доста доволно... multiPoster, ThemaPoster може да ви бъдат полезни :wink:
 
От: От: Програма за автоматично пускане на теми

Вече доста парички изкарахме с тая програма :) Доста доволно... multiPoster, ThemaPoster може да ви бъдат полезни :wink:

как се сети за тази тема след 1 година? :D
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

бърках в хронологията и попаднах на тази тема :) реших да пиша, все пак ако бъда полезен на някой ще се радвам :)
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

бърках в хронологията и попаднах на тази тема :) реших да пиша, все пак ако бъда полезен на някой ще се радвам :)
Дай повече инфо за програмата. Какви резултати ти е дал. Аз лично се огледах в тази програма преди няколко месеца, но все седя на ръба дали си струва да се взима. В интерес на истината съм виждал няколко от конкурентите ми да имат такива линкове. Да, точно тези по топ позициите. Много е кофти, защото се ядосах и реших, че тяхната игра е начина, по-който се играе. Но на практика не е - фактът обаче е, че са там. Искам да попитам дали е Ок софта. :)

Иначе каквото и да си говорим най си е добре натурално поставе във форуми. Но и да е от кадърен и добър потребител. Все пак говорим не само за линк, но и за лек PR - линка към сайта ви е там. Това не важи за сателити, макар че може лесно да се направи връзката. :)
 
От: Програма за автоматично пускане на теми

Програмата е много лесна и удобна за ползване, аз се занимавам с File Sharing имам добавени към програмата 250-300 форума.
Преди да намеря тая програма пак правeх това, но ръчно и само в около 20 форума, където правих максимум по 1-2$ на ден.От 1 година някъде работя с тази програма, на ден имам по 10-15$ от Wupload и Filesonic (достигал съм 25-30$ на ден), с нормално постване на теми: средно по 20-30 теми на ден и това отнема около 1-2 часа.
 

Горе