Продава се: Продавам видео на тема коронавирус

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Клипа е хумористично-информативен. Няма общо с влогърски клипове и прочее. Нещо като пранк е, но също и с информация. Имитирам чат в който различни субекти и обекти си чатят основно за коронавируса но има и някои други теми които са вплетени.
Още не съм го довършил, нямам и много свободно време, има още доста неща да се направят, но някой ако има интерес, на ЛС ще пратя няколко принт скрийна за някаква представа (поне) каква е стилистиката.
 
Прати моля те инфо да погледна
Поздрави
 
Прати моля те инфо да погледна
Поздрави
Дай мейл ще ти пратя около 30-секундно screen cap интро на клипа.
 
По-добре патентовай видеото преди да пращаш демо, че някой може да ти открадено идеята, ноухауто и ти отиде бизнесо у ряката...
 
По-добре патентовай видеото преди да пращаш демо, че някой може да ти открадено идеята, ноухауто и ти отиде бизнесо у ряката...
Не искам да го качвам онлайн преди да е завършено. Не ми е проблем да ви покажа част от видеото, просто не искам да го качвам в общото пространство... Даже ме "сърби" да ви го покажа, но не искам да го качвам онлайн. Засега.
 
И? Същото ли е? Да, ест. черпил съм идеи някои неща са подобни. Чата търпи различни обрати.
 
Акъл море, глава шамандура

Това видео да не е правено с някаква програма за учене на деца да правят видеа? От рода на drag &drop video maker for kids?



и btw : Едуард Сноудън
Ден, миличък, ден, от бърлога/обиталище. По коя медия, чу че е СноудЪн? Миличък.
 
Последно редактирано:
Готино е, интересно ми е как продължава чатът. Ясно, че си черпил идеи от различни места, но аз на всички клипчета от този сорт се кефя. Успех!

П.С. Не е нито едното, нито другото, не се карайте - Сноуд'н.
Кой да го каже по-добре от самия Сноуд'н:
:D
 
Готино е, интересно ми е как продължава чатът. Ясно, че си черпил идеи от различни места, но аз на всички клипчета от този сорт се кефя. Успех!

П.С. Не е нито едното, нито другото, не се карайте - Сноуд'н.
Кой да го каже по-добре от самия Сноуд'н:
:D
В интерес на истината аз съм гледал само 1 клип на тази тема, и да са стотици нямам идея. Видеото продължава микс от различни теми.
 
@[B]rkold[/B]

Само заради теб пускам още около 40 секунди от видеото, т.е. около 70 секунди. Но с намалена графика.



Pass: JunkXL
 
Много дървено чувство за хумор, комбинирано с взаимствана идея, която вече стана вайръл в нета и последващите подобни клипчета винаги ще са в сянката.
Изпуснал си момента, а и клипчето все едно е мислено в междучасието на скучаещ ученик, 5-ти клас.
 
130 секунди:
pass: 130XXl
 

Горе