Продава се: Продавам домейна Замунда.com

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Продавам домейна Замунда.com

Цена: 280 лева
Нова цена: 200 лева

За повече контакти:
Град: София
Николай Николов
Тел.: 0895773544
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейна Замунда.com

Цената, за която бих се разделил с него е 280 лева
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейна Замунда.com

Няма да я искат защото замунда.нет истинската винаги ще я изпреварва и могат да те съдят за авторско право.Приятелски ти го казвам иначе успех!
 
От: Продавам домейна Замунда.com

Благодаря за съвета. Подобен казус вече обсъдихме в друга тема с наш колега. До този момент няма и един случай на взет домейн от БГ фирма в област различна от .bg и има защо!

Чакам предложения за домейна!
 
От: Продавам домейна Замунда.com

Домейна има потенциал на родна почва ,но не и за мен щот много не разбирам от хтмл и др неща.В такъв случай успех с продажбата!
 
От: Продавам домейна Замунда.com

До този момент няма и един случай на взет домейн от БГ фирма в област различна от .bg и има защо!

Има такива случаи. Това, че ти не знаеш за тях, не означава, че те не съществуват!

А колкото до вземането на домейн - има такива случаи. Това, че ти не знаеш за тях, не означава, че те не съществуват! Даже наскоро така взеха домейна на един колега от форума. Вероятно си пропуснал това. :)
 
От: Продавам домейна Замунда.com

Значи няма проблеми да ми дадеш линкове към съответните теми
 
От: Продавам домейна Замунда.com

Значи няма проблеми да ми дадеш линкове към съответните теми

Линкове не мога да ти дам, защото не ми се търсят, потърси си сам. Иначе случая накратко: един от членовете на форума беше регистрирал домейн на американска фирма и беше направил bg сайт. Впоследствие американската фирма се свързва и уведомява, че името е запазена марка и ако не бъде предаден сайта до определен срок, ще го съдят. След консултации с адвокати, стана ясно, че американците са в правото си и домейна беше предаден. Без пари!

Така, че не си прав, когато казваш:

До този момент няма и един случай на взет домейн от БГ фирма в област различна от .bg и има защо!

Защото точно в този случай има взет домейн от БГ фирма, в област, различна от .bg.

Както и да е, явно се дразниш, че пиша в темите ти, за сега ще спра, но и ти недей заблуждава другите, че пак ще пропиша в темите ти! Разбрахме ли се? :)
 
От: Продавам домейна Замунда.com

Странник, нещо не е наред с теб. До колкото разбирам фирмата е американска и е взела домейн различен от .bg. А ти добре си ме цитирал:

"До този момент няма и един случай на взет домейн от БГ фирма в област различна от .bg и има защо!"

И след това твърдиш:

"Защото точно в този случай има взет домейн от БГ фирма, в област, различна от .bg."

което е ЛЪЖА. Фирмата не е българска, която е взела домейна, а американска. А аз твърдя съвсем друго. Освен това: доказателствата трябва ти да ги представиш, защото ти ме обвиняваш и обиждаш.

Как може да твърдиш, че някой е лъжец и да подкрепяш дадена теза без абсолютно никакво доказателство?!

С лъжливи твърдения и подхвърляния не може да докажеш истината. Спри да пишеш.

И отново се обръщам към администраторите да вземат мерки срещу Странникът
 
От: Продавам домейна Замунда.com

Как може да твърдиш, че някой е лъжец и да подкрепяш дадена теза без абсолютно никакво доказателство?!

Напротив, доказах ти го, може и сам да си потърсиш фактите.

И отново се обръщам към администраторите да вземат мерки срещу Странникът

Да, много ще ми е интересно какви мерки ще вземат срещу мен, защото не съм излъгал в нищо, но говоря с доказателства! Ти си лъжец, че заблуждаваш хората, че няма да имат проблеми, след като продаваш домейни с регистрирана марка!
 
От: Продавам домейна Замунда.com

Продължаваш да спамиш и да обиждаш. Ти изложи становището си, аз моето, нека хората да преценят кой е прав. Спри да пишеш в темите ми!
 
От: Продавам домейна Замунда.com

Няма да я искат защото замунда.нет истинската винаги ще я изпреварва и могат да те съдят за авторско право.Приятелски ти го казвам иначе успех!
да , замундата е доста конкурентна кл. дума и аз се опитвам от 1 година да пробия на 1 страница...придвижва се , но доста бавно нагоре, успех с продажбата
 
От: Продавам домейна Замунда.com

да , замундата е доста конкурентна кл. дума и аз се опитвам от 1 година да пробия на 1 страница...придвижва се , но доста бавно нагоре, успех с продажбата

Здрасти Мурадчо. Появи ли се вече? Два бана изяди, да видим третия след колко време ще бъде!
 
От: Продавам домейна Замунда.com

странник, престани да спамиш темите на хората, ставаш досаден.
 
От: Продавам домейна Замунда.com

странник, престани да спамиш темите на хората, ставаш досаден.

За съжаление го прави и при други потребители. Не знам защо администраторите не взимат мерки срещу това безобразие!
 

Горе