Продава се: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Продавам в пакет следните домейни:
Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Цена: 600 лева
Нова цена: 500 лева

За връзка с мен:
Гр. София
Николай Николов
Тел.: 0895773544
Скайп: nikste2
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Здравей, ако вече не си го направил предложи домейните на на собствениците на .com Ако те не нямат интерес от притежанието им, предполагам, че никой няма да има поради ред ясни причини...

Поздрави
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Ще може ли да се използват за видео сайтове и дали ще имам проблеми след това? Иначе проявявам интерес.
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Ще може ли да се използват за видео сайтове и дали ще имам проблеми след това? Иначе проявявам интерес.

Здравейте,

единият се използва точно за видео сайт www.vbox7.org, като се публикуват клипчета като линкове от Vbox7.com и YoyTube.com - това са линкове, които самите сайтове разрешават да се публикуват, защото те печелят трафик от моят сайт и няма как да имат нещо против. Системата не я продавам, а само домейна.

Може да създадете каквото си искате на тези три домейна, стига да е законно и да не копира някой от съществуващите сайтове за видеосподеляне. Теорията, че някой може да ви прави проблеми е невярна - това са свободни домейни, които са регистрирани по правилата. Ако не копирате дизайна и функционалността на даден сайт, никой няма законното прави да предявява каквито и да е претенции към вас.

Имам мои сайтове, които ги развивам с години, домейните са същите като оригиналния, но в друга област .info и т.н. и никога не са ми правили проблеми.

Повече информация може да получите за това като се свържете с мен по скайп например.
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

nikste - колегите ти много добре знаят как да вграждат линкове в сайтовете си, те те питат друго - ако вземат сайта ти, дали ще си имат проблеми с Vbox7.com, при положение, че си откраднал от тях името, логото, и почти на 100% цветовете, които са почти идентични с оригинала.
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

nikste - колегите ти много добре знаят как да вграждат линкове в сайтовете си, те те питат друго - ако вземат сайта ти, дали ще си имат проблеми с Vbox7.com, при положение, че си откраднал от тях името, логото, и почти на 100% цветовете, които са почти идентични с оригинала.

Отговорил съм съвсем еднозначно, че, който и да е сайт (в това се включва дори и Vbox7.com) няма законното право да предявява претенции при спазване на правилата, които вече описах.

Споделих също така, че имам сайтове с домейн имена, подобни на други известни сайтове и никога никой не е предявявал каквито и да е претенции към мен.

Ще те помоля "Странник" да не ме обвиняваш. ПРОДАВАМ домейни, не продавам сайтове, дизайн, логота и друго, така че моля да не обсъждаме това!
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Отговорил съм съвсем еднозначно, че, който и да е сайт (в това се включва дори и Vbox7.com) няма законното право да предявява претенции при спазване на правилата, които вече описах.

Имат законното право!
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Имат законното право!

Добре, благодаря ти за мнението и че се включи в темата.

Моля, ако някой има оше въпроси за домейните да пише.
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Вдигам темата
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Обявих цена за трите домейна
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

При арбитриране пред окръжен съд от страна на Нетинфо домейните ти стават тяхна собственост!За .еу домейна става за по-малко от 2ч.
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

При арбитриране пред окръжен съд от страна на Нетинфо домейните ти стават тяхна собственост!За .еу домейна става за по-малко от 2ч.

Точно пък Нетинфо имаха претенции към един друг мой домейн, опитваха се да водят "диалог" по пощата с мен и то доста дълго време и накрая нищо не успяха да направят - демек не успяха да вземат домейна, колкото и да заплашваха!! Примера ти не беше добър :)
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Точно пък Нетинфо имаха претенции към един друг мой домейн, опитваха се да водят "диалог" по пощата с мен и то доста дълго време и накрая нищо не успяха да направят - демек не успяха да вземат домейна, колкото и да заплашваха!! Примера ти не беше добър :)

nikste - Лъжеш като дърт циганин!
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

nikste - Лъжеш като дърт циганин!

Наричаш ме лъжец?! Ако ти докажа с имейли комуникацията ми с Нетинфо, които няма как да се фалшифицират какво ще направиш на свой ред. Ще докажа, че съм останал и собственик на въпросния домейн. Имай предвид, че едно извинение не изтрива калта, която хвърляш по мен, при положение, че не ме познаваш. Освен това го правиш вече за пореден път! Моите уважение, но всичко си има граници.

Предлагам ти да си промениш тона и да се извиниш, а ако имаш нещо лично към мен, за това са личните съобщения!!
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Предлагам ти да си промениш тона и да се извиниш...

Не, няма да се извиня. Наричам те лъжец, ще се извиня само и единствено ако покажеш на всички въпросната комуникация!
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Не, няма да се извиня. Наричам те лъжец, ще се извиня само и единствено ако покажеш на всички въпросната комуникация!

Искаш от мен да покажа лична комуникация с голяма фирма, където се обсъждат разни правни казуси и да я видят цяла България?!?! Лично мога да ти покажа всеки ред: заставаш на лаптопа ми и четеш. Разбираш ли ме?

Вече прекали. За последен път те приканвам да се извиниш и да смекчиш тона към мен. Приемам сериозно това, което каза за мен!!
 
От: Продавам домейните Vbox7.org, Vbox7.info и Vbox7.eu

Вече прекали. За последен път те приканвам да се извиниш и да смекчиш тона към мен.

Тона към теб не съм го повишавал, но напротив - искам да те предпазя от бъдещи проблеми и за това го казвам. Но ако ти не желаеш да се предпазиш и да приемеш съвета ми - можеш да го пропуснеш.

Иначе ето, с това показвам, че си лъжец, и заблуждаваш хората, че няма да имат проблеми с въпросните сайтове. Защото vbox7 е запазена марка и могат много лесно да те осъдят и да ти вземат сайтовете, и не само това - даже и ще те осъдят да платиш компенсации за незаконно използване на тяхната марка и нанасяне на щети. Пък ако случайно продадеш сайтовете, то ще осъдят техните нови собственици. И за това очаквам не само да не можеш да ги продадеш, но даже и да ги подаряваш, да няма желаещ да ги вземе.

Е, сега всеки може сам да види и да провери, и така да прецени за себе си дали заблуждавам или съм прав!

attachment.php


vbox7.jpg

Колкото до кореспонденцията ти с Нетинфо - там не знам конкретния случай и може един път да ти се е разминало, но тук определено грешиш и заблуждаваш хората, казано накратко - лъжеш ги, че няма да имат проблеми с въпросните домейни, които продаваш!
 

Горе