Продавам домейн на кирилица (няма сайт) - сеооптимизация.com, сеооптимизация.n

yuriy

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам само домейн на кирилица (няма сайт):
сеооптимизация.com
сеооптимизация.net
сеооптимизация.eu
сео-оптимизация.eu

Фиксиран телефон за връзка: 0999888999 - Юрий
e-mail: net(at)bonchev(dot)eu

Домейн Име | URL: сеооптимизация.com

Приблизителна Цена: при запитване

Уникални Посетители за Месец: до 100

Page Rank: N/A

Уникално Съдържание: Няма Съдържание

Система: N/A

Дизайн: N/A

Начини на Плащане: по банков път

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
 
Последно редактирано:
От: Продавам домейн на кирилица (няма сайт) - сеооптимизация.com, сеооптимизация.n

шшш а стига отваря нови теми за всеки домейн, който продаваш а? Темите могат да се едитват - не е необходимо да задръстваш Пазара с твоите теми.
 
От: Продавам домейн на кирилица (няма сайт) - сеооптимизация.com, сеооптимизация.n

Пуснаха 500 безплатни и останалите евтини *.eu домейна, и се почна големия битак. То някой го предрече в една друга тема. :)
 
От: Продавам домейн на кирилица (няма сайт) - сеооптимизация.com, сеооптимизация.n

това означава ли че когато съм купил за $7 един домейн не мога да го продам за 1к?
кофтито е че пича е пръснал доста теми за едно и също нещо,ама всеки греши
Пуснаха 500 безплатни и останалите евтини *.eu домейна, и се почна големия битак. То някой го предрече в една друга тема. :)
 
От: Продавам домейн на кирилица (няма сайт) - сеооптимизация.com, сеооптимизация.n

Всеки домейн е различна стока. Това, че съм ги купил на еднаква цена, не означава, че домейните са еднакви.
Аз съм в правото си да ги предлагам, както преценя за правилно(дори това да е погрешно). Важна е моята преценка а не твоята. Този пазар е неограничен и практически незадръстваем. Твоите коментари пълнят форума със шума и пречат на нормалната търговия.
 

Горе