Продавам домейн с PR 1

farzy

New Member
ИМЕ: GFX-ART.EU
Продава се за 3$ :)
Доказателство за притежание на ЛС, тъй като не ми дава форума да публикувам линкове.
 
От: Продавам домейн с PR 1

Нямам нужните мнения, за да пусна тема, а не искам да спамя излишно.
ПС: Извинявам се, че съм червен, но пуснах една безсмислена тема още когато се регистрирах и стана фал. :)
 
От: Продавам домейн с PR 1

Нямам нужните мнения, за да пусна тема, а не искам да спамя излишно.

ами вероятно ограничението за брой мнения не е някакво екстравагантно хрумване на програмист с махмурлук
също така смея да предположа, че секциите във форума не са просто за да ставаме разногледи ами за да подреждат информацията по някакъв начин

с думми прости - пак си спамиш

колкото до линка, какво ти пречи да го пуснеш така moidomein.com/image.jpg

който има интерес да го види, ще си копира адреса в браузъра

ПП вече имаш десет мнения - помоли админите да ти преместят темата преди да те охранят с червено
 
От: Продавам домейн с PR 1

За да направиш нужните мнения не е нужно да спамиш, просто можеш да се включиш в някоя тема с интересен коментар по нея. :)
Относно репа, знам какво е.. Успех! :)
 
От: Продавам домейн с PR 1

Окей, тогава преместете темата в правилния раздел и ето доказателство за притежание - http://mega-pictures.com/uploads/images/3397.png
И пак се извинявам за грешния раздел.

много съм заинтересован от домейн, но това не е доказателство :) такива ги пробутвай на друго място :)
 
От: Продавам домейн с PR 1

Окей, давам ти скайп за връзка и ми влизаш в компютъра и аз влизам в домейн панела и в и-мейл адреса си, за да ти потвърдя.
Виждам, че си стар потребител, така че ако искаш и да ти дам данните за домейна, а ако искаш да го купуваш, ще го преместя на твоя e-mail.
Драсни само едно ЛС, ако искаш да ти дам паролата и един screen от пощата ми. :)
 
От: Продавам домейн с PR 1

Окей, давам ти скайп за връзка и ми влизаш в компютъра и аз влизам в домейн панела и в и-мейл адреса си, за да ти потвърдя.
Виждам, че си стар потребител, така че ако искаш и да ти дам данните за домейна, а ако искаш да го купуваш, ще го преместя на твоя e-mail.
Драсни само едно ЛС, ако искаш да ти дам паролата и един screen от пощата ми. :)

Говориш глупости.
Ако реша да го взема - бих ти платил след като ми прехвърлиш домейна.
За какво са ми такива доказателства.. :mrgreen:

иначе цената е висока :)
особено ако изтича след по-малко от 11 месеца
 
От: Продавам домейн с PR 1

Окей, давам го за 2$, прехвърлям го на твой e-mail и ми превеждаш парите?
 

Горе