Продавам онлайн игра Topracers.info

fanco0

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!

Продавам:

Онлайн игра: www.topracers.info


В сайта има:


* Класация
* Последни състезания
* Онлайн състезатели
* Автокъща
* Награди

И още други екстри, но да не ги изброявам. Сайта има и Админ Панел разбирасе.

Със сайта получвате:
- Хостинг, за който няма да плащате абсолютно нищо.
- Домейн(topracers.info), който изтича на 14 Oct 2011г. , закупен от shell-bg .

За контакти: stefcho.be

Цена: 90лв.
 
От: Продавам онлайн игра Topracers.info

Това не е ли системката на xrac3 бе младеж..?
Братле.. сменил си дизайна само на 1 безплатна системка.. и искаш 90лв.?! xahauhxu

Поговорката - присмял се хърбел на щърбел важи в пълна сила тук.
 
От: Продавам онлайн игра Topracers.info

Хах... Значи след като не знаете, по-добре не спорете. Първо този сайт е на един приятел и ме помоли да му пусна където мога теми, че се продава. Този човек разбира много повече от вас и мисля, че ме е нужно да се спори да ли е готова или не е защото отговора е "НЕ Е ГОТОВА", вие ако искате си вярвайте, ако искате да се допитате за повече информация съм посочил скайп на човека. Мисля, че след като не разбирате и не сте сигурни нямате правото да казвате веднага кое какво е .... :)
 
"Този човек разбира много повече от вас" Личи си де, с такива приятели като тебе, никой не може да се хвали.
Само като гледе човек това и му става ясно: "Помогни с развитието на TopRacers и спечели $5000 в играта. Изтегли това! Този скрипт ще прати съобщение с реклама на сайта до всичките ви абонати в Skype. " Тъй че, сайта и на баба ти да е, през оная работа ни е на нас.
Впрочем не трябва ли награди нещо да изплаща тоя твоя приятел?
 
От: Продавам онлайн игра Topracers.info

Аз не з нам в кво е добър, ама системката не струва. Преди малко за 10 мин. си купих най-скъпата кола и си купих там някви части за по 0$ всяка като някои ги дигнах на 1000 level, другите на 100000 level. А попринцип може с по 1 нагоре. Отделно, че мога да карам други потребители да купуват части без да искат. http://www.topracers.info/racer.php?id=71 - има 200000000 $ направено за 1 минута. Яко! На другите потребители пък мога да им махам и парите. :)
Системата е уникално бавна!
 

Горе