Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

AMOUN

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Ако мислите че не еподходяща оферта за този пазар я изтрийте

Преотстъпвам работещ магазин и сервиз за компютри
Магазина работи от около 5 години има си клиентела и работа - в момента е замряло доста но все пак избива разходите и остава доволно
преотстъпвам го с всичката стока оборудване и всичко останало вземам си само документите и си излизам
магазина е зареден с монитори и компютри предимно втора употреба /30- 40 монитора 10- 15 компютъра/
чаркалаци нови и втора ръка аксесоари ... и т.н. на хубаво място е
причината да с епродава е че вече не ми се занимава с него - хранил ме е доста време но се занимавам с много по доходен бизнес и не ми остава време за него поради което храни повече продавачките отколкото мен :) нямам време да следя да говоря с клиенти да инсталирам и ремонтирам
така мога да ви покажа тетрадки как е работил и колко е изкарвал от години насам
няма сериозна конкуренция наоколо
наема на помещениео е 700 лева на месец - булевард до автобусна спирка - минават доста хора
цената за всичко е 25 000 лева като не приемам разсрочено плащане
давам ви пълна подкрепа в близките месеци от моя страна
от вас се иска да поемете оставащите гаранционни обслужвания които не са чак толквоа много и няма риск защото всички са със съответните гаранции към доставчиците
за да съм напълно честен ви казвам пак че от два три месеца работата е слаба както е винаги през лятото във всички компютърни фирми - аз съм почти зарязал магазина и пропускам доста инсталации ремонти и подобни
н овсе пак магазина избива наема - 2 заплати разходи и остава за мен !
септември месец нещата се засилват телефон за връзка 0888091255
 
Последно редактирано:
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

Офертата не е много неподходяща, обаче можеш много да и вдигнеш тръст левела ако изясниш някои неща:

1. ти кой си?
2. къде е този магазин
3. снимки и квадратура, които да обяснят цената за наема
4. от кой си наел помещението.
5. начин да покажеш, че не дължиш 200 000 лв за сметки или дългове
6. какво значи пълна "подкрепа в близките месеци" и как я гарантираш
7...
8...
9...
...
...

Виждал съм оферти за домейни за 15 лв, написани с повече яснота и старание


_________________
изработка на корпоративен сайт
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

Офертата не е много неподходяща, обаче можеш много да и вдигнеш тръст левела ако изясниш някои неща:

1. ти кой си?
2. къде е този магазин
3. снимки и квадратура, които да обяснят цената за наема
4. от кой си наел помещението.
5. начин да покажеш, че не дължиш 200 000 лв за сметки или дългове
6. какво значи пълна "подкрепа в близките месеци" и как я гарантираш
7...
8...
9...
...
...

Виждал съм оферти за домейни за 15 лв, написани с повече яснота и старание


:twisted:

1 аз съм биг боса
2 магазиня е на булевардя до спирката
3 снимки ще изровя при интерес тези дни квадратурата.. де да я знам 20-30 никога не съм мислил колко е доволно е за магазин
4 помещението е наето от собственика на помещението разбира се - от кой друг
5 - и да дължа 5 милиона аз не давам фирмата си а давам само магазина който го вземе да си работи на неговата фирма не на моята - но пък сегакато се замисля аз явно съм голям пич защото съм нямал дългове от 10 години насам а и по рано са били по 10-20 лева :)
6. подкрепата означава че аз имам още 7 помещения кои то държа в радиус от 100 метра и ако стане нещо да му трябва помощ съм наблизо - което не означава да ме викат да сменя изгоряла крушка :)
но винаги съм наблизо със съвет и потупване п орамото :)
7 -8 -9 и други - от казаното до тук си личи че съм пич и съм обяснил подробно - идва човека разглежда ако иска си описва в едно тефтерче какво има в магазина - щото той е зареден и работи - в момента имам 3 компа два за преинсталация и един за смяна на дъно - и един за псуване :) - така че ето че има работа дори и в кризата имам един чувал тетратки откакто съм отворил магазина досега където си пише аккво и как е продавано инсталирано ремонтиране сметната печалба разходи и колко доход ми е донесъл за всеки един месец по отделно - а то варира доста от 200 до 5 000 лева по спомени ... като на месец плащам наем + счетоводителка+ заплати+ осигуровки + сот + ток + незнама си ко и към 1800 лева ги докарвам разходите - ако някой е ентусиаст и работи сам - не да разчита на продавачи няма да шпада под 3000 чисти за него на месец - но понеже аз вече минах на друго ниво и ме бие мързела през ръцете най вече - почтъи не отивам в магазина а като отида охкам и пъшкам като видя клиент :) продавачките правят каквото си искат какво продават какво пишат съм ги оставаил на самотек - а така бизнес не се прави :) но пак казвам не се занимавам с магазина защото в момента ми носи доходи десетки пъти по малки от другите ми дейности а се налага да се занимавам с часове с инсталации и подобни - затова вече не ми е приоритет и реших да го проодам - сега офертата е бърза - иначе септемвтри ще се продаде със сигурност тогава има постоянен поток от хора не е като сега всеки си пече задника и ми носят някакви дръгливи компове за инсталации и дребни ремонти - купят си слу6алки клавиатури простотии ... дребен оборот

п.п. и хайде някой най накрая да ми каже откъде да си оправя подписа :0) че ручкам от два дни ...и немога
 
Последно редактирано:
От: От: От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София


уу мирси голямо оня да та поживи ..
ма ми вика .. че нямам премитед дева :)
Sorry, you are not permitted to have a signature
карай важното е че имам линк вече
 
От: От: От: От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

уу мирси голямо оня да та поживи ..
ма ми вика .. че нямам премитед дева :)
Sorry, you are not permitted to have a signature
карай важното е че имам линк вече
май трябват 2 седмици от както си регнат, постовете си ги направил ...
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

Дали има алтернатива да се продаде помещението ?
Предпочитам да работя под мой покрив и затова питам.
Да разбирам ли че 25 бона е стойноста на стоката в магазина ?
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

Дали има алтернатива да се продаде помещението ?
Предпочитам да работя под мой покрив и затова питам.
Да разбирам ли че 25 бона е стойноста на стоката в магазина ?

И аз искам да работя под мой покрив искам и двойно по голямо джакузи и 10 пъти по скъпа кола да карам искам и още три руси любовници да имам :) искам и много други работи ама ... нестава ...
затова и плащам наеми на десетина помещения КАТО ПОП...

и не стойноста на стоката в магазина не е 25 000 лева - може да ми е писнало от магазина но не съм чак толкова безотговорен за да ПОДАРЯ ГОТОВ БИЗНЕС :):oops::oops::twisted::twisted:
стоката в магазина не я знам колко е не ми се смята около 10 000 да е де да я знам на кого му пука за такива работи - давам я защото няма какво да я правя след като преотстъпя магазина- стоката в магазина я считайте за ПОДАРЪК от добро сърце ... боже- дано ме чуе кармата :)
за 25 000 лева давам готов работещ и разработен от 5 години бизнес - при който гарантирам от първия месец печалба над 2500 лева а септември двойно - от това колко ще е чистата печалба вече зависи с какво желание и отговорност работите - аз оставям доволни клиенти - ако имате хъс и умения да продължат да са доволни - това е място за вас - ако не ви се занимава ик искате да направите като мен да оставите продавачки и да се вясвате запо час два на ден там - то намерете си друг бизнес - примерно да продавате обувки на пиротска :) четирите бири ли ме правят словоохотлив нензма ама ми върви приказката тази вечер :)
магазина е оборудван подреден нагласен даже и прозорците са измити :) влизаш пиеш кафе и почваш да робуваш...

25 000 ЛЕВА НЕ Е ЦЕНАТА НА ПОМЕЩЕНИЕТО НИТО НА СТОКАТА- 25 000 ЛЕВА Е ЦЕНАТА КОЯТО ПЛАЩАТЕ ЗА ДА ПОЛУЧИТЕ РАЗРАБОТЕН МАГАЗИН С КЛИЕНТЕЛА И СИГУРНИ ПЕЧАЛБИ не тепърва да разработвате и да стоите 3-6 месеца на загуба и да не се знае ще потръгне ли изобщо ..
леле днес как съм псувал наум като взеха да влизат - се едно ме надушват че съм там а аз немога да отказвам дева - 3 преинстала - една подмяна на дъно дева целкия следобяд ми утрепаха - довчера си пекох задника на плажа а днес инсталирвах като луд но пък нали ми плащат ... магазина изкарва и от сервиз много така чер е добре да правите разлика между рам, процесор и видео карта :)
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

Страхотна оферта!!!
Идеално за преминаване от нет бизнес в офф!!!
Ето ви и жокерите:
-2 годишен кредит
-наемате приятел, ако ви мързи
-залага се на инсталации, ремонти, преинсталации, абонаментни карти, 24/7 експресен сервиз
-последните книжки за подготовка по А+ сертификат ще ви "светнат" до 14 дни като "монтьор"
-предложете безплатна поправка и спечелете лоялен клиент
-безплатни машини за клиента в период 24-72 часа (когато имате поправка - взаимствано от автомонтьорите)
-закупуват се празни ДВД дискове на едро и се продават с минимална печалба (нещо подобно на линкбайт)
-брандирайе магазина
-опция: продажба на 75000 след година
....
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

ти май си на повече бири и от мен даже :)
най мразя като дойде някой и каже два диска - ей напрао ... умирам ей
трябва да се навеждам за два диска през 15 - 30 стинки надценка
такива трябва да ги съдят ей :)
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

На една по обед и 50 гр уиски в 22...
На мен ми става смешно когато някой си мрази клиентите...
Само в България е възможно това (и в държави където компютри не се продават още....)
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

дано са писани на майтап тези изречения иначе 15-30 ст. и те мързи да се навеждаш -това прави впечатление .Всяка стотинка е ценна за това време в което живеем..така мисля аз.

ти май си на повече бири и от мен даже :)
най мразя като дойде някой и каже два диска - ей напрао ... умирам ей
трябва да се навеждам за два диска през 15 - 30 стинки надценка
такива трябва да ги съдят ей :)
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

незнам как е другаде - аз съм темерут човек не обичам хората - а това пък клиентите са най омразната и досадна част :) явно не си работил достатъчно с клиенти за да ти писне от тях и като ги видиш че идват да те избива на насилие :)
а за стотинките ... абе ценни са разбира се ама зависи ако на едното място на продажба печелиш по 100 - 200 лева а на друготи по 40 - 50 стотинки някак си ти се променя мирогледа :)
4205_thumb.jpg
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

работил съм с клиенти и то от доста години.незнам каква е възрастта ти но може би имам повече стаж от теб с работа с клиенти.
успех ти пожелавам.
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

Здравейте,

форума, чета от скоро, научил съм доста и се надявам и занапред да науча.

Относно обявата все още не можах да видя достатъчно пълноценна информация.

Първо как рекламираш печелвшия си бизнес, като казваш че си мразиш клиентите, което значи, че са кофти клиенти. Всички знаят, че трудните клиенти не са особенно печеливши клиенти.

Моля да дадеш по-пълноценна информация за офертата.
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

оффф що пишеш простотии ? - как съм бил рекламирал и трудни ми били клиентите?
аз да не съм предложил ПСИХОТЕРАПЕВТИЧЕН КАБИНЕТ ?
какви свободни съчинения ми раздаваш тая тема е от сто години

айде да ми обясниш къде има готини клиенти и да ми кажеш как виждаш ти рекламирането на квартален магазин ?

що пишете и се мъчита да се изкарате някакви опитни ТУРБО РАЗБИРАЧИ СЕ ЧУДЯ?
ти ако имаше интерес нямаше да си стоиш на целулитният задник а щеше да ми звъннеш по телефона да дойдеш да видиш да разгледаш
не да ми чатиш тук из форума ВРЕЛИ-НЕКИПЕЛИ как съм си бил рекламирал магазина
КАК СЕ РЕКЛАМИРА СПОРЕД ТЕБ КВАРТАЛНА БАКАЛИЯ?
не си ли ми гледал рекламите по БИТИВИТУ редовно ги пускам по време на славиту на шоуту !!!
В 24 ЧАСА И ТРУД си плащам да пишат за мен
пуснал съм и награда всеки месец един клиент печели тойоооота - червена!!!
отделно имам емнайсе путита от агенция дето обикалят по апартаментите и раздават безплатни свирки и листовки с логото на магазина!
не са ли идвали у вас? не гледаш ли БТВ? не четеш ли труд 24 часа и лична драма? КАК МОЖЕ ДА НЕ СИ ЧУВАЛ ЗА МЕН - ти не си от тази планета ли ?
кофти били клиентите - ти досега клиенти не си ли виждал ти не си ли си купувал баничка със сирене от сергия? ЦИГАНКАТА КАТО СИ НАПЛЮЕ ПАЛЕЦА за да вземе по лесно хартийка да ти загъне баничкат аили за да разтвори найлоновата чантичка ТИ НЕ И ЛИ ВИКАШ ЗАЩО СИ ПЛЮЕ ПРЪСТА - е според тебе ако правиш така - ТИ ЗА НЕЯ ГОТИН КЛИЕНТ ЛИ СИ ?
като си купи някой идиот слушалки с микрофон за 5.50 лева и се върне след една година и три месеца и ти вика - аз имам две години гаранция - виж кабела е скъсан тук - сам се скъса - искам да ми ги смените - ТОВА ГОТИН КЛИЕНТ ЛИ Е?
ти изобщо мислиш ли като задаваш такива въпроси ?

Искам да ти обясня за друг път като питаш така как да питаш за да те вземат насериозно а не да разберат веднага че си некакъв образ дето прочел обявата и вечерта преди да заспи си е развивал свободни съчинения по темата... и си е казал и аз искамд а съм в бизнеса имам 2 000 лева свободни - ще заложа колата за още 2 000 и ще взема от нашите още 5 и готово!

нестава така бре ей

питай ме примерно как е оборудван магазина
с каква наличност разполагам имам ли витрина към улицата и колко е голяма
оживено ли е мястото има ли постоянно хора - как стоят нещата с шпомещението договора за наема как е да не ти вдигат наема през месец
от какво идват доходите на магазина
от продажби ли от ремонти ли
от лизинг ли
от нови от втора употреба от лаптопи от резервни чаркалаци
скалдови помещения
търговски разрешения
обората за последната година да кажем
изобщо питай неща които ти влизат в работата
как може да питаш кака с ебил рекламирал ?
ами магазин от 5 години каква реклама искаш ти ? знаят си го
клиентите били гадни - че заведи ме някъде да няма гадни клиенти бре
хората са така бре - като вземат някой лев отнакъде им се вдига самочувствието и си мислчт че като влязат в магазин трябва да им се кланяш преди и след като им направиш свирката и федероса ...
НЯМА ТЪРГОВИЯ И ИЗОБЩО ДЕЙНОСТ В КОЯТО ДА НЯМА ПРОТИВНИ КЛИЕНТИ :)
ти да не мислиш че не те псуват и теб като излезеш от някой магазин а :)
в тоя тък извратен капитализъм какво очакваш не виждаш ли че 100% от хората са психични отклонения ? дори и аз и ти и всички останали ?
ай стига толковиа съм писал

ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НЕ Е В СИЛА НЕ ДАВАМ НЕ ПРОДАВАМ И НЕ ПРЕОТСТЪПВАМ НИЩО - все пак на 4-5 като ударя калема за месеца ще изнеса тук резултатите
с приходи и разходи да видим дали си е струвало предложението
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

Браво на amoun за готиния коментар.
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

Горд съм че съм член на този форум.
Хубавото е, че освен маркетингови се научават и търговски похвати.
Доста икономисти има тук, което ме радва понеже и аз това уча.
 
От: Продавам преотстъпвам магазин за компютри София

Хаха..няма как да не се обадя. amoun кефи. :)
Наистина - още преди да видя последния пост на amoun щях да напиша, че тоя който има интерес щеше директно да ходи на място да гледа и да си разговяра с човека... :)

Успех! :)
 

Горе