Продава се: Продавам разработен онлайн магазин

От: Продавам разработен онлайн магазин

Ъп на темата е о.к, но имам няколко въпроса. Като трябва да кажа, че имам интерес да купя този бизнес. Имате множество фирми двамата съдружници Хайри и Мануел, като във всички фигурира сайта на nex.bg. Като съдружници ПАЛ БГ ООД, НЕКС ШОП ООД, НЕКС 1 ООД, НЕКС ГРУП ООД. Като Хайри Фахриев Лошев е едноличен собственик и на Ню Вижиън Медия Груп. И в крайна сметка вие какво продавате? Имате ли договори с производители/вносители? Коя фирма от всички има авторско право на сайта nex.bg като фигурира по адрес във всички изброени, който са с идентична предмет на дейност? Какъв всъщност доход има магазина? Данните от Търговския регистър и тези, които сте посочили не съвпадат! И пак да повторя от толкова фирми коя продавате и с какви задължения са те?
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

НЕКС ГРУП ООД има авторските права над сайта и всичко свързано с него. Ние продаваме сайта - реално няма нужда от прехвърляне на собственост и на фирмата - т.е. - когато се прави нотариално договора може само сайта да се прехвърли на ваша фирма. Но ако желаете може да го закупите и с фирмата - това е въпрос на избор от ваша страна (вече при реален интерес и среща очи в очи сме готови да предоставим и счетоводните отчети) И в крайна сметка не виждам какъв е проблема с фирмите - след кат има нотариално заверен договор за покупката на сайта, домейна и всичко свързано с него - дали сайта ще функционира с една или друга фирма - това няма никакво отношение към самия бизнес.
Колкото до договорите с търговците - с някои имаме, с други не. Но при първоначалните уговорки сме поставили това като условие на всички търговци, и при интерес от страна на клиента се ангажираме да организираме подписването на договори с всеки един търговец - това не е проблем. Тук е важно да спомена, че има и търговци които имат желание за работа с нас, но тъй като продаваме бизнеса не сме предприели нищо. При евентуална продажба ще ви дадем и техните координати.
Оставам на разположение ако имате други въпроси.
Поздрави!
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Писах Ви на лична по-подробно. Въпросите ми бяха след консултация със счетоводител. Ако има нещо ще питам пак. Благодаря за бързия и подробен отговор!
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Съдружници, фирми, продажби,,, работата намирисва на ръзпърдяно гърне
Кой продава, по кой ши има притенции, афторски права и спорове,,, бегам надалеч
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Здравей, прати ми информация и на мен, ако обичаш.
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Съдружници, фирми, продажби,,, работата намирисва на ръзпърдяно гърне
Кой продава, по кой ши има притенции, афторски права и спорове,,, бегам надалеч
Айде ако обичате без тролене. Тук не сме вчерашни!
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Здравей, прати ми информация и на мен, ако обичаш.
Съжалявам, но на теб няма да изпратя информация, тъй като нямам желание за каквито и да било взаимоотношения с теб.
Нищо лично!
Поздрави!
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Шшш ней тролене, а шесто чуство къто стане въпрос за пърдяно гърне
Т.е. - тролене... Както и да е - благодаря ти, че вдигаш темата.
Приятна вечер!
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Ъп на темата....
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Нова цена: 4000 лева, като цената включва стока на продажна стойност около 3000 лева...
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Нова цена: 4000 лева, като цената включва стока на продажна стойност около 3000 лева...

Ами дааааа вече сте с 1000 лева под цената която предложих първоначално ;) Новата ми цена е 10 пъти по ниска от тази, която предложих първоначално :) Офертата важи до края на годината. УСПЕХ! Стоката с продажна стойност не ми трябва, ако можехте да я продадете щяхте да сте си я продали, ако можете да я продадете, то тогава го направете, аз имам апетит към домейна, дропшипърите Ви и още някои подробности. Причината толкова малка цена да давам е поради ред причини, които при евентуални преговори ще спомена. Нямам време за губене, свържете се с мен само ако имате намерение за сделка при никакви други обстоятелства.
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Ами дааааа вече сте с 1000 лева под цената която предложих първоначално Новата ми цена е 10 пъти по ниска от тази, която предложих първоначално Офертата важи до края на годината. УСПЕХ! Стоката с продажна стойност не ми трябва, ако можехте да я продадете щяхте да сте си я продали, ако можете да я продадете, то тогава го направете, аз имам апетит към домейна, дропшипърите Ви и още някои подробности. Причината толкова малка цена да давам е поради ред причини, които при евентуални преговори ще спомена. Нямам време за губене, свържете се с мен само ако имате намерение за сделка при никакви други обстоятелства.
Отново не сме съгласни на твоето предложение :)
Всичко добро!
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Цената на магазина без стоката е 3000 лева...
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Системата не струва, доставчиците за час ще ги намеря, остана домейна. Но пък след като вече не се поддържа магазина цената на домейна пада с всеки изнинал ден.
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Погледни в предните страници, там ще можеш да видиш кой е сайта :)
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Ъп на темата.....
 

Горе