Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

vitohol той сигурно след като го е продал за 15к се е сетил, че има подобни негови сайтове от същата низша и е решил да го затрие поради силната конкуренция все пак капитализацията на другите му сайтове може да е по- малка е не като на този 15к :D
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Сайта в момента е онлайн ... не видях "Not found"
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Всъщност го продадох за $17к, човека тества всичко, преди да прехвърли парите. Даже в началото на април сайтчето започна да прави по около $60-$70 на ден и купувачът не се разколеба изобщо :) Яд ме е, че нещо сървъра май не му е в ред или не знам какво прави, но често е оффлайн. А пък и нови игри не добавя. Ще го затрие ако продължава така, но това си е негова работа - парите вече са ми в банковата сметка... :p
А човекът наистина има и други подобни сайтове, може да е намислил да си прехвърля трафика към тях... знам ли го.
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Месец - кликове - приходи, смятай сам:
Март - 46,221 - $1,425.84 ($0.03)
Февруари - 35,434 - $1,190.40 ($0.03)
Януари - 33,199 - $1,141.18 ($0.03)

Тва обаче не е гаранция, че ти ако направиш сайт за онлайн игри на английски ще получаваш същите кликове...
Сега като си гледам статистиките и нарастването... Малко ме е яд, добро проспериращо сайтче си продадох... Пустите пари :)
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

rtsoft, бъди на моя принцип - затваряш една врата - за да отвориш нова. Аз също доста често си продавам сайтовете заради същата причина - пустите му пари. Но какво да се прави не ми се чака 12 месеца за да събера X сума пари. :)

Поздрави за продажбата и да не те е яд ще направиш по-як и по-известен :)
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Ами всъшност аз попитах защото знам от преди още че дават по толква и се учудих че ти правиш толква пари от 3 цента на клик, но явно имаш и много трафик.

Ами не бих направил, защото това е много трафик дето ти генерира малко пари и това ме подтиска :) Аз сам свикнал от 100 посетителя да правя по 100$ :)
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Bitex, прав си, но все едно си продаваш детето - създаваш го, грижиш се за него, пораства с времето... Но пък от друга страна с няколко хиляди зад гърба и умели инвестиции можеш да направиш ново сайтче и да го развиеш доста бързо... Неограничени са възможностите на тоя Интернет :)
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

vitohol, това е почти не възможност освен ако не е афф програма.

Ако мислиш че е възможно покажи някой твои проект които прави подобни цифри от толкова уникални... Минимум 1000 уникални ти трябват за 100 долара макар че от Гугал ще те наблюдават под лупа защото някъде 10% ти е кликаемостта при нормална 3-8 процента.
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

много ти е печалбата на месец, какви са ти посещенията дведно?
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Ами с афил програми и дропшипиг разбира се. От Адсенс не сам сигурен че това може да стане. За съжаление много афил програми угаснаха заради кризата. Адсенса обаче си продължава без намаление на цената на клик, явно че желаещи да си дарят парите много :)

Не бих показал проект тука не за други ми защото има всякакви хейтъри. Много тъпанари ще вземат да те изкопират теб, вместо да видят какво прави най добрите в нишата и да се опитат да подръжават на тях а не да ти изкопират сайта.

Ей това се чудя на проклятието на българина да тъне в мизерия хиляди години и така ще и продължава за още хиляди години напред.
 

Горе