Продавам сайт за България - pr4

angeldim

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

продавам information-bg.com - сайт за България - история, култура, празници, традиции, традиционна кухня и т.н.

- PR 4
- добро SEO
- около 60 авторски статии, писани от професионалисти специално за сайта
- система за статии
- галерия
- още няколко дребни допълнители скрипта
- няма администраторски панел.
- посещенията спаднаха през лятото - около 150 уникални дневно, но през есента ще се вдигнат заради „откриването” на учебния сезон и многоъо статии свързани с история, празници и т.н.

Сайтът има огромен потенциал, тъй като е уникален по рода си и може да се развива в много насоки. Продавам го, защото нямам време да го развивам, а такива проекти не трябва да се оставят. Ако някой го купи, ще му споделя и някой мои идеи, които аз не успях да осъществя.

Продавам го без хостинг, домейнът е към ICN.

Начална цена: 500 лева
email за контакти: angeldimit [at] gmail.com
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за България - pr4

един въпрос писана ли е системата или е готова защото съм заинтересован от предложението ти :>
 
От: Продавам сайт за България - pr4

Не много, 15 долара съм събрал от началото на август.
Има кликове по 20-30 цента.
 
От: Продавам сайт за България - pr4

Виждам че имаш и екип . Те реални ли са или не . А те знаят ли че сайта се продава.
Собственик:
- Ангел Димитров

Модератори(форум):
- Радослав Петров
- Catalyst

Новинари:
- Силвия Алексиева

Фотографи:
- Виктория Халеба
- Виктория Пандурска

Други
- Емилиян Фалин

http://information-bg.com/about.php
 
От: Продавам сайт за България - pr4

Всички са реални хора, спомогнали малко или много за сайта - повечето бяха доброволци, които не се задърбаха дълго, не съм подменял списъка от месеци. Тези, които винаги са били членове на екипа знаят за продажбата, разбира се. Дай боже, ако продам сайта, ще ги събера всичките да се почерпим:)
 
От: Продавам сайт за България - pr4

Лично мнение:
- дизайна е за смяна;
- липсата на админ-панел е кофти;
- сори, ама не е чак толкова уникален като тематика;

Предложение:
Пробвай Investor.bg. Те май най-сериозно купуват сайтове. Може да имат интерес да го слеят с http://nasamnatam.com/ (пак пазаруван до колкото помня). Трафика е смешен в сравнение с другите им проекти, но може да проявят интерес към съдържанието.
 

Горе