Продавам сайт за музика

fanco0

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!

Продавам сайта за музика - www.muzi4ka2.com .

Екстри:

* Качване на песни
* Качване ба албуми
* Качване на клипове (супер лесно с линк от vbox, youtube)
* Качване на текстове
* Директно прослушване на песните
* Прегледи на профили
* Лични съобщения
* Админ панел (Развалени песни и клипове, както и Бан система.)
* Топ 15 песни
* И още много екстри нужни за един музикален сайт....

В базата данни има:

* Регистрирани потребители - 341
* Песни - 2384+
* Клипове - 408
* Албуми - 231

Цена: 500 лева (със домейна) - Възможност за лек коментар в цената!

Посещенията не са много, но сайта може да се развие доста добре. Просто екипът няма достатъчно време.

Плащане - пощенски запис!

За връзка: Лично Съобщение :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за музика

Незнам кое на този сайт му струва точно 500лв ама успех с продажбата :)
 
От: Продавам сайт за музика

Както съм написал, възможен е лек коментар по цената. :)
 
От: Продавам сайт за музика

Колко пъти го продавате тоя сайт? Че после ще има muzi4ka3 muzi4ka4 и т.н.
 
От: Продавам сайт за музика

Amigo0o нещо си в заблуда. Този сайт не е продаван до сега, просто първият сайт след спирането решихме отново да се пусне, не виждам нищо лошо да е със нов домейн. Сега ако сайта се продаде няма да се пуска muzi4ka3/4...

Моля без излишен спам. Пишете ако имате интерес. :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за музика

Май не си запознат с функцията на форума наречена - търсене?
Нямаше да се намесвам в темата, ако го нямаше "моля без излишен спам". Хайде сега дай дефиниция на спам и защо коментар по офертата ти се квалифицира като такъв.
Хайде сега погледни и ей тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=14074&page=1&highlight=muzi4ka2
Е? За първи път се продава? Вярно, че първия път е неосъществена продажбата, но не върви да казваш, че сайта се продава за първи път. Още повече пък е заинтригуващ факта, че първия път са искани 5500 лв, а сега 500. Още повече, че сайта предния път е обявен за продажба от лицето А, лицето Б се появява и казва, че той е собственика на всико, а ти си лицето В, което се появява и се опитва да продаде нещото, което се води на лицето Б.
Без излишен спам? ОК! Смъкни логото на предприемач.ком, сложи го в директорията където ти е сайта който продаваш, дай линк в темата и няма да се обаждам повече, ама да се появиш от нищото и да продаваш сайт който вече се е продавал безуспешно, а и да молиш за липса на спам (което не знам какво е според твоята дефиниция), малко не върви.
 
От: Продавам сайт за музика

Само да добавя, че дизайна е пускан многократно в cmsbg или там както беше ония форум с "профитата".
 
От: Продавам сайт за музика

Ще бъда кратък и се извинявам ако имам правописни грешки, но клвиатурата са прецака и пиша с екранната..

Така ето "логото" на предприемач.. http://muzi4ka2.com/vbulletin4_logo.png .. искам да допълня, че човекът продавал миналият сайт до колкото съм информиран е бил нещо като VPS и се е пробвал да продаде сайта и да направи мръсно, но както виждате без успех. На пича, който казва, че дизайна го има във цмс, моля да ми даде линк за да съобщя на администратора там. Благодаря.. както казах цената търпи коментар. Въпросното лице Б от онази тема най-вероятно е roskobe? Той също е един от сегашните шефове, както и аз. Надявам се да съм го доказал със логото на предприемач. Лека вечер и весели празници.
 
От: Продавам сайт за музика

Имаш няколко положителни точки към репутацията :) Евала ти правя! Не си като поредната доза измамници напъплили форума.
Успех с продажбата и весели празници пич :)
 
От: Продавам сайт за музика

Не мога да я намеря, защото не си спомням под какво име я пускаха, но мога да се закълна, че 90 процента от дизайна е минавал през CMS-бг форума.
Впрочем като им пишеш на администратора какво? Нито е лицензирана, нито можеш да докажеш авторските права над кода, няма смисъл от такива изказвания, все пак живеем в България, да осъдиш някой за такова нещо е близко до невъзможното :) .
 
От: Продавам сайт за музика

Здравейте.

Тъй като продажбата на сайта е спешна, новата цена е от 350лв до 400лв, както се договорим със купувача. За повече информация на посочения скайп в първият ми пост. :)
 
От: Продавам сайт за музика

Обаче сайта преди имаше дупка бяха го хакнали дай инфо дали е оправена
 
От: Продавам сайт за музика

Всичко е оправено. Цялата система на музичка е пренаписана. :)
 
От: Продавам сайт за музика

Ъп.. Сайтът все още се продава! :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за музика

Добър ден търсия да закупия саит за обяви изгодно.Ако някои може да помогне нека ми пише на личен за да се разберем благодария предварително.
 
От: Продавам сайт за музика

Добър ден търсия да закупия саит за обяви изгодно.Ако някои може да помогне нека ми пише на личен за да се разберем благодария предварително.

Джойнт ли си кокаин ли си не те знам, но защо не си намериш друга работа освен да спамиш по темите на хората? Ако мислиш, че това е форум за децки забавления по-добре дай горе Х-са на браузъра.
 
От: Продавам сайт за музика

Сайта се сваля от продажба! Хостинг акаунта изтече и вече линка няма да води към сайта. Ако някой случайно му е наложащо да си купи сайт за музика да драсни едно ЛС :)
 

Горе