Продавам сайт за новини

bdaa

Banned
Рейтинг - 90%
9   1   0
Сайта е http://web-style.org/ на тематика новинарски сайтове е.
От преди 2 дни е блог за новини. Имам разрешение от dnes.bg да копирам новини от техният сайт.
Вчера следобяд е сложено тиксото и имаше 650 уникални и 2200 импресии. От 00.01 до 15.46 е направил - 450 уникални и 1310 импресии.
Приходи не е реализирал. Просто не знам как да му докарам.
До сега не е добавян в изи трейдър и адсенс не му е слагано.
В изи трейдър ще го одобрят и ще прави по 5 стотинки на клик.
Домейна е до 2/12/2009 10:44:22 AM
При искане го давам с хостинг към Суперхостинг.бг план супер старт, но който остават 50 и няколко дни.
Цената определяте вие
 
От: Продавам сайт за новини

Аман от мошеници ееейййййййййййй
 
От: Продавам сайт за новини

Има впредвид да отключиш тиксото да видим референциите от сайтове и търсачки
 
От: Продавам сайт за новини

15 лв от мене :/ само че искам да сложиш мой брояч за 2 дена ;)
 
От: Продавам сайт за новини

15 лв от мене :/ само че искам да сложиш мой брояч за 2 дена ;)

Баце тука в тоя форум яко ни взимат за глупаци, усещаш ли. Всякакви мошеници
се появиха, направо не е истина .........
 
От: Продавам сайт за новини

20лв от Мене
 
От: Продавам сайт за новини

Само не ми е ясно коя будала ще иска да си продаде сайта с толкова посещения за 80 лева... като можеш да му вземеш поне сума с 3 нули отзаде... (ако посещенията се верни де)
 
От: Продавам сайт за новини

Ами просто до сега не съм продавал сайтове за повече. Преди продадох един който правеше по 1200 уникални дневно за 35лв но нямаше пейджранг
 
От: Продавам сайт за новини

Според мене изчакай няма да збъркаш :) до колкото си спомням пейдж танг-а последния път точно на нова година се размърда а вече сме почти април месец, малко ще са хората които ще ти повярват че прави толкова посещения без PR .. изчакай поне един месец два ще си заслужава :)
 
От: Продавам сайт за новини

бих изчакал но просто след месец и половина ми изтича хоста и не мисля да взимам друг скоро. ако някой иска да ми спонсорира хоста аз ще сложа негова реклама в сайта
 

Горе