Продавам сайт за новини

От: Продавам сайт за новини

По мои груби сметки сайтът има 100-200 уникални, че дори и по-малко. Посоченото Tyxo за вчера показва сходни резултати, което ме кара да не се съмнявам в първоначалната си преценка. А преди това е имало невероятен поток, който от раз е секнал преди вчера. Тук е момент за съмнения. Аз лично ти давам 5лв за да се откажеш от този сайт и да го оставиш да му изтече хостинга. Уникално съдържание няма (сам каза, че е copy->paste от dnes.bg). Посетителите са максимум малко над 100-тина най-вероятно, като изключим тези, които разглеждат търга, като посещаемостта стремглаво пада надолу с всеки изминал ден, което е свръх минус при покупкопродажба.
А между другото в търсене на данни за домейна изкопах интересно нещо:
Created: 2008-12-02 (y/m/d)
Expires: 2009-12-02 (y/m/d)
Тези 50 дни нещо ми се виждат повечко или пък хостинг планът ти не е годишен (което ме съмнява), но дори да е негодишен, е смешно да се опитваш да продадеш неразвит сайт само на няколко месеца, без уникално съдържание и почти без посетители.
 
От: От: Продавам сайт за новини

А между другото в търсене на данни за домейна изкопах интересно нещо:
Created: 2008-12-02 (y/m/d)
Expires: 2009-12-02 (y/m/d)
Тези 50 дни нещо ми се виждат повечко или пък хостинг планът ти не е годишен (което ме съмнява), но дори да е негодишен, е смешно да се опитваш да продадеш неразвит сайт само на няколко месеца, без уникално съдържание и почти без посетители.

абе ако не бъркам има известна разлика между домейн и хостинг пък и bdaa още в началото сякаш е пояснил тоя момент на явно недоумение.

Домейна е до 2/12/2009 10:44:22 AM
При искане го давам с хостинг към Суперхостинг.бг план супер старт, но който остават 50 и няколко дни.
 
Последно редактирано:

Горе