Продавам сайт за футболни прогнози

От: Продавам сайт за футболни прогнози

ехааааа 3000 лева заради по малко от 1000 уникални на ден ?
ами супер да продавам и и аз тогава имам и над 1000 че и над 3 000 уникални - и ко ще лапна 10 000 а? кеф ....
повам да се занимавам с продажба на сайтове аз - не ми трябва да копая картофи и да доя крави повече :)
кои иска саит с 3000 уникални на месец за 9 000 лева?

Ako са 3000 уник на ден аз ще го купя.
Единственото условие е да е на EN (usa/eu... traffic).
може да е най-грозния сайт ,пр0.......това няма значение.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Вие сте идиоти бе, ама всичките, които коментирате, че цената е висока или че сайта не си заслужава, преди няколко дена търсих сайт за футболни прогнози и попаднах на него...за 1000 посетители на ден, по 300 евро на месец, това за български сайт е просто страхотно, не знам как можете да предлагате някакви си мизерни 100 лв. Според мен форума "Пазар" трябва да се заключи..
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Просто трябва модератори да наказват за всеки коментар не на място във форум "Пазар".
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

1000 лв. предлагам и го взимам веднага.

Поздрави
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Как може да има толкова много идиоти който се мислят за големите уеб мастъри.
Специално за човека който има сайта с над 3000 уникални.
Брат сайта ти да не е за вицове? От какво печелиш от Адсенс ли по 5$ на ден ????? Защо не правите разлика в нишите ? А това че излиза за най важната дума на първо място , дори пред Winner който всички знаем.

Защо се изказвате неподготвени? Ако не съм на такъв зор какъвто съм в момента, дори да ми се молите няма да го продам сайта.
 
От: От: Продавам сайт за футболни прогнози

Как може да има толкова много идиоти който се мислят за големите уеб мастъри.
Специално за човека който има сайта с над 3000 уникални.
Брат сайта ти да не е за вицове? От какво печелиш от Адсенс ли по 5$ на ден ????? Защо не правите разлика в нишите ? А това че излиза за най важната дума на първо място , дори пред Winner който всички знаем.

Защо се изказвате неподготвени? Ако не съм на такъв зор какъвто съм в момента, дори да ми се молите няма да го продам сайта.

:) ами да не те разочаровам незнам но аз не правя сайтовете за да печеля от тях - аз печеля от други неща - както споменах копая картофи и доя крави :) а сайта е на БЪЛГАРСКИ СОРИ :)
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Ъпвам темата.

Това е от началото на тази година до сега:


А това е от последните два дни:


През изминалото време откакто не съм писал в темата съм аднал над 25 уникални статии, като е добавена автоматично ъпдейтваща се ТВ Програма за мачовете през деня.

Добавена е и статистика за последните 10 мача на отборите от Висшата Лига на Англия. Това предстои да се направи и за другите отбори от топ 4 на първенствата в Европа.

Посещенията са около 900 през уикендите.

Цената е 3 000 лв.

Прехвърлянето на афилиейта е възможно, говорил съм със съпорта им.
 

Горе