Продавам сайт

exLc

Member
Рейтинг - 91.7%
11   1   0
stars-life.net

Над 1000 индексирани страници , пр3 , средно дневно има над 100 посещения . 90 % от новините и биографиите са добавяни в 4 социални мрежи . Регистриран е във почти всички български директории , също така е регистриран в над 300 англоезични директории с висок пр и в момента чака одобрение. Хостинга е взет от хост.бг (70 лв) срещу реклама в сайта. Домейна е от суперхостинг и му остава около 7-8 месеца


Цената е 150 лв , може лек коментар :)
 
От: Продавам сайт

Месечни приходи? (имай в предвид, че период от порядъка на година трябва да бъде напълно достатъчен за избиване на цената) ..
 
От: Продавам сайт

Месечни приходи? (имай в предвид, че период от порядъка на година трябва да бъде напълно достатъчен за избиване на цената) ..

Не съм го монетизирал , по принцип за 2-3 месеца само от линкове ще си избия цената ,но парите ми трябват сега
 
От: Продавам сайт

При ~150 уникални дневно как ще изкараш 120лв. за 3 месеца?
 
От: Продавам сайт

При ~150 уникални дневно как ще изкараш 120лв. за 3 месеца?

Не виждаш ли че съм писал от линкове ? Като не си заинтересован от сайта ,защо излишно спамиш ? Тук имаше една подигравателна тема че webmastera западал , но и тук нещата вървят на там с такива потребители като тебе които трупат мнения само.
 
От: Продавам сайт

А ти какво се нервш, все едно те нападам. Питам, защото и аз имма сайт с д/г толкова посещения и немога да изкарам такива пари. Ако с твоя ще мога, бих го взел. Също така те питам, за да дадеш повече инфо, намерил ли си хората който да дават тези пари или евентуално ако аз ги намеря ще изкарам 120лв. за 3 месеца?
 
От: Продавам сайт

А ти какво се нервш, все едно те нападам. Питам, защото и аз имма сайт с д/г толкова посещения и немога да изкарам такива пари. Ако с твоя ще мога, бих го взел. Също така те питам, за да дадеш повече инфо, намерил ли си хората който да дават тези пари или евентуално ако аз ги намеря ще изкарам 120лв. за 3 месеца?

Това с линковете е пример , не казвам 100 % за 3 месеца ще ги изкарате тези пари , а относно посещенията и печалбата , имах сайт с по 100-тина посещения и за месец изкара 40 лв , така че това е твърде относително
 

Горе