Продавам bgstroitelstvo.com

От: Продавам bgstroitelstvo.com

Цена: 1000 лева.
Сайта си има админ-панел (аз съм го писал).
В момента нямам време да го поддържам, та за това го продавам.

Само домейна продаваш ли?
 
От: Продавам bgstroitelstvo.com

защо толкова много пари само не разбирам... малко трафик... пр4. 5000 беклинка... домейн на 10 месеца. ако продадеш тоя сайт за 1000 лева, аз моя трябва да го дам за 10 000 лв.(mobiletore). Нищо лично просто ми се вижда мн. скъпо :)
 
От: Продавам bgstroitelstvo.com

колко печелиш на месец от реклама? Имам идеи за потенциални клиенти или рекламодатели, затова питам. Най-лошото е че всички страници са с еднакъв title и за "строителство" не е в топ 100. Иначе сумата си е нормално
 
От: Продавам bgstroitelstvo.com

Еднаквия title мога да го пооправя при желание на купувача.
Инак - от реклама нямам много приходи (просто нямам време да го поддържам, което рефлектира и на посещаемостта в момента).

edit:
На въпроса дали само домейна се продава:
Писал съм че си има CMS, от което мисля, че става ясно че се продава целия сайт, с домейна и хостинг-а (суперхостинг - най-евтиния план).
 
Последно редактирано:
От: Продавам bgstroitelstvo.com

Аз ти давам 80 лв.
Навит ли си?

Ти ако можеш да напишеш такъв сайт за 80 лв ще ти дам поръчка за 10 сайта. Като почнете така да говорите глупости направо умирам от смях.
 
От: Продавам bgstroitelstvo.com

Ако си навит ме потърси. 80 лв. веднага ти давам

Хахаахаха един сайт от студио с 5 странички и форма за контакт струва 300-500лв
а ти искаш да вземеш готов сайт и горе долу разработен за 80? Смешки говорите хора....
 
От: Продавам bgstroitelstvo.com

Като не си сложил минимална цена или ориентировачна за продажба на сайта и аз не бих дал нещо повече партньора дава 50 даже. Кажи си цената по твое осмотрение според това на кои неща отговаря сайта и домейна от линка, който съм ти дал и може да ни убедиш да бръкнем по-дълбоко аз давам 100 за сега обеди ме, че струва повече и ми пиши на skype: ilianskih .
 

Горе